Hlavní navigace

Daň z příjmů fyzických osob

Průvodce vaším daňovým přiznáním. Přehledy pro zdravotní pojišťovny. Daňová kalkulačka, daňové formuláře ke stažení.

Chytré formuláře: počítají za vás

Vyplnit daňové přiznání se serverem Měšec.cz je hračka. Využijte naše chytré daňové formuláře, kde je najdete všechny pohromadě. Interaktivní formuláře za vás vše spočítají a vy jen výsledky předáte finančnímu úřadu, sociální správě a své zdravotní pojišťovně.

Nejpoužívanější formuláře:

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob (bez přehledů pro OSSZ a ZP)

Přiznání k dani z příjmu fyzických osob (s přehledy pro OSSZ a ZP, formulář pro ty, kteří uplatňují paušální výdaje nebo vedou daňovou evidenci)

Chytrá kalkulačka: šetřete na daních

Naše unikátní daňová kalkulačka vám spočítá nejen vaši daňovou povinnost, ale dozvíte se, kolik musíte doplatit na sociálním a zdravotním pojištění, anebo kolik naopak dostanete zpět.  Kalkulačku můžete snadno použít pro daňovou optimalizaci celoročně!

Praktické nástroje

Na jednom místě získáte ČSSZ formuláře k vyplněnípřehled o příjmech a výdajích pro zdravotní pojišťovnu. Neomezujeme vás na jeden typ formuláře, máme pro vás kompletní daňové formuláře ke stažení.

Daňová poradna

Potřebujete poradit s daňovým přiznáním?

daňové poradně vám odpovídá Jan Molín,  daňový poradce a partner poradenské společnosti MIVO s.r.o., která poskytuje služby v oblastech vedení účetnictví, vedení mzdové a personální evidence a daňového poradenství.

Jan Molín zároveň přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze na katedře finančního účetnictví a auditingu (Fakulta financí a účetnictví) a je zkušebním komisařem Komory daňových poradců České republiky pro kvalifikační zkoušky nových daňových poradců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).