Investiční crowdfunding

Investiční crowdfunding je alternativní formou financování nových inovativních firem, u kterých investor předpokládá, že v budoucnosti mohou generovat vysoké výnosy.

LOGO

Online a jednoduše. Investujte do zajištěných firemních úvěrů prostřednictvím P2B crowdfundingu

Jsme P2B (peer-to-business) platforma, prostřednictvím které se investoři skládají (formou crowdfundingu) na úvěry pro malé a střední firmy s historií a zajištěním. Investoři zhodnotí svůj kapitál a firmy získají jednoduše a rychle volné peníze.

LOGO

Jednoduchá a přehledná forma online investování do nemovitostí

CroFUNgo se primárně věnuje investičním projektům do nemovitostí. Vlastníkem je Štěpán Kratochvíl, který je jednatelem společnosti AVANT Pro, s.r.o., spadající pod Avant Financial Group a. s.

LOGO

Investment-crowdfundingová platforma, která propojuje investory a projekty jež mají ambice růst

Fundlift patří pod skupinu Roklen Holding a.s. Umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů nebo minibondů.

LOGO

online platforma na investování do úvěrů zajištěných nemovitostí - jednoduše, rychle a bez poplatků

Za Investown stojí Seed Starter, což je investiční fond a jde o jeho první investici. Patří do skupiny České spořitelny.

LOGO

Platforma, díky které můžete online investovat do realitních projektů s výnosem až 10 % ročně

Occollo investuje do realitních projektů. Stojí za ním Maroš Bréda, zakladatel s dlouholetými zkušenostmi v oblasti real estate a private equity.

LOGO

Nabízí různé druhy investování, a to nejen pro začínající investory, ale i pro ty zkušenější

Portu Gallery se zaměřuje na investice do unikátních předmětů s historickou nebo sběratelskou hodnotou. Značka patří WOOD Retail Investments a.s. spadající pod skupinu WOOD & Company.

LOGO

Investice do projektů zajištěných nemovitostmi. Řešení pro investory, kteří hledají bezpečné a atraktivní investiční příležitosti

Roier založili David Bystrzycki a Jan Běhounek, oba mají dlouholeté korporátní zkušenosti s řízením financí a rizik. Primárně jde o investice do nemovitosti.

LOGO

Investice do úvěrů zajištěných nemovitostmi, s pevným ročním výnosem

Ronda Invest poskytuje úvěry zajištěné nemovitostmi zejména na developerské projekty a umožňuje do těchto úvěrů investovat. Mateřskou společností je Ronda Holding, kterou ovládá Vladimír Komár.

LOGO

Investice do dluhového financování konkrétních projektů ze sektoru real estate formou podílu na úvěrové smlouvě

Upvest patří KB SmartSolutions, s.r.o. a ta spadá pod skupinu Komerční banky. Věnuje se real estate projektů předních českých developerů.