Hlavní navigace

Jak získat peníze na bydlení

Sdílet

Kvalitní bydlení je jednou ze základních lidských potřeb. Investice do nemovitosti proto patří k nejdůležitějším rozhodnutím v životě a každý by jí měl věnovat maximální pozornost. Jen málokdo má přitom to štěstí, že mu k získání nového domova stačí vlastní prostředky.

Kvalitní bydlení je jednou ze základních lidských potřeb. Investice do nemovitosti proto patří k nejdůležitějším rozhodnutím v životě a každý by jí měl věnovat maximální pozornost. Jen málokdo má přitom to štěstí, že mu získání nového domova stačí vlastní prostředky.

Vilka

Finanční server Měšec.cz pro vás připravil speciální přílohu o financování bydlení. Tato příloha by vás měla upozornit na základní nástrahy a rizika spojená s pořizováním nemovitosti . Měla by vám pomoci při výběru optimálního způsobu financování vašich záměrů a zároveň by vám měla usnadnit orientaci v bohaté a málo přehledné nabídce finančních ústavů, abyste byli připraveni na chvíli, kdy se rozhodnete zažádat o úvěr.

Příloha je rozdělena do tří částí. V té první najdete komplexní informace o tom, jak postupovat, když se rozhodnete investovat do vlastního bydlení , a na co si dát pozor při všech těch složitých transakcích, které na vás čekají. Zároveň vás upozorníme na všechny náležitosti a povinnosti, na něž nemůžete při koupi bytu zapomenout. V dalších dvou částech vám představíme stavební spoření a hypotéky, tedy dva nejdůležitější nástroje, které by vám měly pomoci vyřešit případný nedostatek finančních prostředků.

Věříme, že na tomto místě získáte dostatečné množství informací, které vám pomohou při dalším rozhodování. Takže příjemné čtení a šťastnou ruku při výběru vašeho budoucího bydlení.

Katalog nemovitostí – široká nabídka volných domů a bytů.

© Foto: Simindr.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).