Hlavní navigace

Jak šetřit a nesnížit si životní úroveň? Naučíme vás hledat peníze bez utahování opasků

Sdílet

Redakce 25. 11. 2010

Nemusíte šetřit jen ten, kdo má hluboko do kapsy. Jde jen o to zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji anebo co vůbec nepotřebujete. Máme pro vás kompletní přehled hlavních míst, kde můžete každodenně ušetřit.

Šetříme na elektřině, plynu, vodě a topení

Proč platit drahé sazby, když dnes můžete snadno a rychle změnit dodavatele elektrické energie? Nenechte se stresovat, poradíme, jak zaplatit za elektřinu méně.

Šetříme na bankovních službách

Bankovním poplatkům se sice někdy nevyhnete, ale nemusíte platit stovky nebo tisíce korun za bankovní služby. Víme, jak je zlevnit na minimum.

Šetříme při cestování

Můžete jezdit na výlet autem nebo vlakem, s cetstovkou i bez ní. Vše má své výhody i nevýhody, ale my víme, jak se dá při cestování ušetřit a na co nezapomenout.

Šetříme na pojištění

Pojištění může být výhodné, kvalitní i levné zároveň. Potřebujete jen správné informace pro správné rozhodnutí. Hoďte svou odpovědnost na triko pojišťovně.

Šetříme při nakupování

Cena na cenovce v obchodě nemusí být konečná. Za zboží můžete zaplatit mnohem levněji a nebo také vůbec. Peníze jsou někdy pomyslně na zemi a stačí se pro ně jen sehnout.

Šetříme v domácnosti

Peněženku vám vysávají drobnosti, kterých si na první pohled ani nevšimnete. Ale šetřit se dá i bez poklesu životní úrovně. Jen místo jedné věci či služby použijete jinou a stejné kvality a přitom levnější.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).