Hlavní navigace

Zahrajte si hru a dostaňte z banky nějaké peníze navíc

Sdílet

Gabriela Hájková 25. 11. 2010

Akční nabídky bank nejsou nic nového. Poměrně čerstvou novinkou je ale možnost získat pár stovek nebo dokonce tisíc za pouhou hru. 

Tuto možnost už nějakou dobu nabízí Volksbank. Pokud si přes internet založíte Běžný spořicí účet a zahrajete online hru, můžete si na účet přilepšit o počáteční bonus. Cílem je uhlídat chov, pro Volksbank už tradičních, modrých králíků před vlky a orly a pomocí zaměřovače a pětikoruny je proměnit v bonusové body. Pokud si tedy hru zahrajete před založením účtu, získané body vám budou ve formě finanční odměny připsány na účet. Nabídka platí už jen do 28.11.2010 nebo do vyčerpání celkové částky vyčleněné na bonusy. Maximální výše bonusu na jednoho klienta je 750 Kč.

S jinou nabídkou přišla nedávno česká pobočka AXA Bank Europe, která spustila herní aplikaci X-BANK GAME na sociální síti Facebook. Hráči si mohou vytvořit přes aplikaci vlastní personalizovanou bankovku, na kterou například umístí svou fotografii. Tuto bankovku pak soutěžící posílají svým přátelům a při jejich akceptaci sbírají virtuální peníze. Na začátku hry obdrží hráč také virtuální účet s určitou částkou a na ten se pak připisují další virtuální peníze za akceptace bankovek od přátel. Nejúspěšnějším hráčům bude na spořicí účet vyplacena finanční odměna. Každý týden je možné získat až 5000 Kč a na konci soutěže pak cenu ve výši 19 000 Kč. Všechny ceny se vyplácejí na spořicí účet AXA Bank.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).