Hlavní navigace

sazebníky

ČSOB mění sazebník. Zdražuje výběry na pobočce a končí s Czech Pointem

O deset korun se od července prodraží třeba výběry na pobočce. ČSOB také už nenabízí na pobočkách například výpis z katastru, který je v bance levnější než na poště.

Doba čtení: 4 minuty

Raiffeisenbank mění sazebník. Zdražuje výpisy nebo vklady na pobočce

Raiffeisenbank změní od začátku dubna sazebník. Zdraží například výpisy zasílané poštou nebo výběry hotovosti na pobočce. Banka informaci i s vyznačenými změnami v sazebníku už rozeslala svým klientům. Kdo chce výpis z účtu poštou, zaplatí za to…

Era mění poplatky hypoték. Ti, co refinancují, ušetří

Poštovní spořitelna mění nejen výši poplatku u oceňování nemovitostí. Těm, co refinancují, výrazně zlevní, ostatním naopak. Nejsou to však jediné změny.

Doba čtení: 4 minuty

J&T Banka mění sazebník. Zlevňuje i přidává nové ceny

J&T Banka změní od 11. října 2016 svůj sazebník poplatků. Změny jsou minimální a dojde spíše ke snížení poplatků a zavedení nových položek.

Doba čtení: 3 minuty

Poštová banka mění sazebník. Kde si připlatíte?

Od 11. října 2016 mění Poštová banka sazebník. Někde si připlatíte, jinde naopak ušetříte.

6. 10. 2016 0:00
Doba čtení: 6 minut

Komerční banka mění sazebník, za depozita nad limit účtuje poplatek

Komerční banka mění od 1. září 2016 svůj sazebník. Zavádí novou položku: Poplatek z depozit klienta do stanoveného objemu včetně v příslušné měně. Pokud budete mít depozita do určitého objemu, máte tuto položku bez poplatku. Nad stanovený…

Diners Club mění sazebník – jaké změny vás čekají?

Máte platební kartu Diners Club? Od 1. září 2016 se některé podmínky a nabídka služeb změní.

Era/Poštovní spořitelna mění od září poplatky. Za co si připlatíte?

Banka změny poplatků oznamovala již v dubnu 2016. Téměř všechny změny však pro vás budou představovat vyšší finanční zátěž.

Doba čtení: 6 minut

Které spořící účty dopadly v testu nejlépe?

Některé banky slibují úroky, které nedodržují. Potvrdil 1. Reality test spořících účtů, který přínáší výsledky pro leden tohoto roku.  Autor: bankovnipoplat­ky.com 1. Reality test spořících účtů Obrázek uvádí skutečný stav účtů u jednotlivých…

Listopad přinesl změny sazebníků, banky zlevňují poplatky

Všechny platby z mBank budou opět zdarma, ČSOB zároveň zlevnila a zvýšila pojistné limity u pojištění karet. Fio nabízí hypotéku s fixní i variabilní sazbou.

Doba čtení: 7 minut

Nové ceníky bank: Další účty bez poplatků, ale i zdražení služeb

Banky a záložny opět změnily ceníky. Můžete mít účty bez poplatků a také vybírat ze všech bankomatů na světě zadarmo. Naopak jiné banky podmínky zhoršily a zdražují.

Doba čtení: 11 minut

Změnám bankovních sazebníků se na apríla nezasmějete

Tři banky v blízké době změní poplatky u běžných účtů. Levnější zítřky na vás většinou nečekají, apríl bude pro někoho smutný.

Doba čtení: 5 minut

Banky mění sazebníky a nechají vás v nich vykoupat

Některé banky přehodnotily svoji strategii a kompletně mění podmínky účtů. Například byl opět vzkříšený poplatek za příchozí platbu a paušál už také není úplně tak paušálem.

Doba čtení: 11 minut