Hlavní navigace

Názor k článku Největší problémy českých důchodů? Stárnutí, málo naspořených peněz i politici od Jarmila - No, ono spořit a nakonec nemít nic je...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 12. 2017 9:21

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    No, ono spořit a nakonec nemít nic je taky terno. To ten, kdo nespořil, si za ty peníze aspoň něco užil,na rozdíl od toho spořícího.
    Nezapomeňte, že rozkrádačky 90.let v tomto státě dost podkopaly nejen důvěru v jakékoli spoření, ale i v právní stát. Chtít po lidech, aby xx let spořili, když poté přijde nějaký Kalousek a uspory zdaní/znárodní/schvá­lí takový zákon, že se k nim dostanete až v 90 letech věku, a pokud se nedožijete, nedostanou je potomci, ale propadnou státu? S takovou lidi spořit nebudou, naopak: čím dál víc jich bude spoléhat na sociální systém. Sice budou nadávat, ale jakmile dostanou nějaké peníze, okamžitě je rozfofrujou. No, a pak přide Babiš s EET, kdy i tgěm nejmenším sebere chuť si přivydělat, protože i ta babča u silnice, co prodává borůvky, je přece parazit a zloděj, tak bude muset mít kasu s EET, a tím jste dorazil snahu těch nejchudších, aby si o nějakou tu kačku zvýšili životní úroveň. Protože cílem státu jsou chudí na dávkách a makáči v montovnách a Babišlandu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).