Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Největší problémy českých důchodů? Stárnutí, málo naspořených peněz i politici od Eurofobie - Tyto názory jsou všeobecně známé. Nic nového nepřinesli....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 21. 12. 2017 18:51

  Eurofobie (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Tyto názory jsou všeobecně známé. Nic nového nepřinesli. Je logické pro co lobují, protože to přinese kšeft pro ně, penzijní fondy.
  Tato země potřebuje úplně něco jiného. Razantní zásah do školství. To musí vychovat inovativní lidi, aby hospodářství rostlo a byly z toho odvody na důchodový účet, který je třeba osamostatnit od rozpočtu státu a kapitalizovat. V této situaci porostou daleko více příjmy lidí a jejich jistoty. Všechno ostatní jsou jen plané kecy.

 • 21. 12. 2017 19:29

  Jarda (neregistrovaný) 193.165.96.---

  Jen v tom školství se drží často lidé, co by se právě v praxi neuživili. Proč máme ve školství 75% žen?/průměr napříč všemi stupni škol. Tak samozřejmě při péči o děti jde o práci s rozsáhlým volnem. To přesahuje 3 měsíce v roce, po započtení sobot, nedělí se to začne blížit snad 1/2 roku. Ale chci hlavně napsat, že za necelých 30 tisíc hrubého do škol kvalitní pedagogy nedostanete. Můžete kouzlit, nedostanete. Školství devastovalo přes dvě desítky ministrů a hlavně socani. Za jejich panování ministerstva připomínaly hnízda neziskovek a stahovaly do svých řad různé pseudo ochránce práv. A hlavně zde nezačněte brečet, že si ani těch 30 tisíc nevyděláte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).