Hlavní navigace

Názor k článku Realitka našla kupce, prodejce se s ním domluvil sám. Pokutu platit nebude, rozhodl soud od A - Co na tom nechápete? V ČR je realitní...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2018 14:14

    A (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

    Co na tom nechápete? V ČR je realitní kancelář a realitní makléř, který zastupuje zájmy realitní kanceláře. Takže to stejně zůstává na obou stranách, aby si pohlídaly, že nebudou poškozeny. A toto nic si realitní kancelář a realitní makléř vezme velice vyskou provizi.

    Mně chybí některé služby jako jsou v USA. Třeba i to, že můžete nechat budoucího nájemníka prověřit - a toto vám realiťáci zajistí! Nebo můžete nechat prohlédnout nemovitost profesionály, a oni jí opravdu prolustrují (její technický stav) do posledního detailu - včetně průserů, závad, odhadnou ceny za uvedení do řádného stavu. A mnohé další služby.

    V ČR je realitní kancelář a realitní makléř jeden velký podvod. Nedostáváte žádné služby, žádné záruky - a jen povinnost platit přemrštěně vysoké ceny za to velké kulové, co dostáváte. Klasický podvobdný byznys od samého začátku až do konce - v celém jeho procesu a rozsahu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).