Hlavní navigace

Názor k článku Největší problémy českých důchodů? Stárnutí, málo naspořených peněz i politici od Jarmila - Takže znovu pro vás, protože taky asi nejste...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 12. 2017 9:31

  Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

  Takže znovu pro vás, protože taky asi nejste tak bystý, jak píšete:
  1.) spousta lidí VŠ studovat nebude, protože na to nemají mentální kapacitu. Jsou rádi, že vychodili základku a vyučili se (při tristním stavu učňovského školství jim kvalitní vyučení v budoucnosti opravdu nehrozí).
  2.) Fyzicky pracující člověk sportovat nemůže, protože je z práce utahaný. Už jste viděl zedníka nebo slévače, jak si jde po šichtě zaběhat? Já ne. Sportovat můžou, ba dokonce musejí, především lidi duševně pracující, protože celý den sedí na stolem/volantem/u kompu, takže ti by si měli uchovat fyzičku.
  3.) Pokud člověk fyzicky pracuje po celý život, tak má bohužel tělo v 50 letech víc opotřebované než ten, kdo celý život seděl v kanceláři. Někdy se mu nasbírá i víc chorob -> je pak logicky víc nemocný. To vůbec nemusí být kalkul, jak se z práce ulít, ale prostý fakt, že třeba při nachlazení je tělo oslabené a dotyčný svou fyzickou práci při nemoci nezvládne. Zedník při chřipce stěnu fakt neomítne, ne proto, že by to jako zdravý nezvládnul, ale protože jako nemocný po půlhodině padne vysílením. Nechci býti impertinentní, Vám je 51, to jste i přes celoživotní sportování nikdy neměl chřipku? A cítil jste se přitom úžasně, což? Ja teda měla jen jedinou myšlenku: zalézt do teplé postele, vypít horký čas a mít klid.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).