Hlavní navigace

Názor k článku Největší problémy českých důchodů? Stárnutí, málo naspořených peněz i politici od Jarmila - Ještě by to chtělo dodat, že nejméně marodí...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 12. 2017 10:25

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Ještě by to chtělo dodat, že nejméně marodí OSVČ. Proč? Protože v případě krátkodobé nemoci stejně nic nedostanou, v případě dlouhodobé dostanou almužnu. Proto se snaží se pro případ nemoci zabezpečit jinak, ono jim totiž nic jiného ani nezbývá.
    Zaměstnanci s vyšší mzdou opět "nemarodí", protože si na případnou nemoc obvykle vybírají dovolenou, kdy nemají takový propad příjmů. A vy pak operujete tím, že nemocní jsou jen ti nízkopříjmoví. Možná jsou, ale taky třeba proto, že kancelářskou práci třeba při chřipce zvládnete, fyzickou ale sotva. Proto fyzicky pracující člověk jde marodit, marodit jde taky člověk, pracující v potravinářství, aby vám třeba neprskal bacily do chleba nebo do salámu, až vám ho bude v supermarketu krájet. Takže až budete někdy zase plkat ty nesmysly,co jste napsal nahoře, tak se nejdřív podívejte na stav zákonů. Protože o počtu odmaroděných dnů rozhodují mimo jiné taky zákony.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).