Hlavní navigace

konference

Měšec.cz pořádá konferenci Digitální identita

Je vaše kariéra spjata s financemi, chcete se vzdělat a předat si zkušenosti s lidmi, co jsou na stejné vlně jako vy? Pak nesmíte chybět na naší konferenci.

13. 5. 2019 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Jak chránit svou digitální identitu?

Měšec.cz pořádá konferenci o trendech digitálního světa z pohledu finančního businessu.

11. 4. 2019 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Vyhrajte vstupenky na finanční konferenci Digitální identita

Je reálný definitivní zánik placení v hotovosti? V čem se musí zdokonalit cashless transakce? Jak přesně fungují okamžité převody peněz mezi účty, které podporuje řada bank?

1. 4. 2019 20:00
Doba čtení: 1 minuta

Finanční poradci chystají konferenci. Budou hledat cesty, jak zvýšit výnos z klienta

Jak zvýšit výnos z klienta? Jaké jsou nejlepší strategie pro vyhledávání a obsluhu klientů? Je komplexní servis pro klienta pouhou marketingovou mantrou nebo funkční koncept, který zvyšuje výnos z klienta? Odpovědi na otázky budou hledat…

21. 5. 2018 14:12

Plastové platební karty to mají spočítané. Před námi je doba digitální

Doba se zrychluje a digitalizuje. Počítače nevymřou, ale mnoho lidí používá hlavně mobil. Má v něm „všechno“, nakupuje s ním a také s jeho pomocí platí. Hotovosti lze dát sbohem i ve firmách a ušetřený čas a peníze věnovat rozvoji byznysu. Jen ale pokud vám vaše plány nepokazí virus. A tím může být i člověk.

21. 5. 2018 0:00
Doba čtení: 5 minut

Měšec.cz vás zve na odbornou konferenci Otevřené cesty

Nejnovější trendy ve finančních službách, ukázky z praxe, zkušenosti odborníků i tipy na obranu proti online podvodům zazní na konci května 2018 na odborné konferenci Otevřené cesty.

24. 4. 2018 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Otevřené cesty: kam se posouvají finanční služby ve 21. století?

Finanční konference serveru Měšec.cz nabídne podrobný pohled do zákulisí PSD2, otevřených cest a digitálních platforem pro lidi i pro byznys. Domácí i zahraniční spíkři budou hledat nové cesty a trendy ve finančních službách.

11. 4. 2018 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Sdílená ekonomika: jiný název pro běžný byznys, nebo jde o funkční systém?

Je nabídka a poptávka. Jenže kupec o prodejci neví a opačně, proto potřebujete prostředníka, který je propojí. Trend aplikací umožňuje dělat nový byznys a netrápit se s investováním do dalších a nákladnějších cest, jak přilákat klienty. Ale funguje to?

29. 3. 2018 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Konference Digitální peníze je už příští týden

Možnosti placení se díky digitální době rychle rozšiřují. Často stačí jen mobil. Pro placení už není nutná ani platební karta či účet v bance. Jsme na takovou dobu připraveni?

19. 4. 2017 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Měšec.cz vás zve na odbornou konferenci Digitální peníze

Nejnovější trendy ve finančních službách, ukázky z praxe, zkušenosti odborníků i tipy na obranu proti online podvodům zazní na konci dubna na odborné konferenci Digitální peníze.

5. 4. 2017 11:00
Doba čtení: 2 minuty

Digitální peníze pronikají do mobilů. A lákají i podvodníky

21. století můžeme směle nazvat dobou digitální. Vše se kolem nás zrychluje a zvláště ve finančním světě je vidět čím dál silnější propojení technologie a peněz. Má to ale i odvrácenou tvář.

6. 3. 2017 0:00
Doba čtení: 3 minuty

Jak finanční společnosti reagují na digitální svět?

Mobilní technologie nám vstupují do života čím dál tím víc. Komunikace mezi lidmi začíná být okrajovou funkcí mobilního telefonu a platit přes mobil se stává samozřejmostí.

23. 2. 2017 14:00
Doba čtení: 2 minuty

Místo bonusů slevy na míru. Cesta ven po regulaci karet existuje

Slevy na míru a místo akčních letáků nabídky v mobilní aplikaci. I takové jsou varianty, které vás mají motivovat k placení kartami.

Měšec vás zve na odbornou konferenci o platebních kartách a hotovosti

Obejdeme se bez karet i hotovosti? Bude vše jen v online světě? Půjde zaplatit i „selfíčkem“? Odpovědi i na tyto otázky se dozvíte na konferenci, kterou server Měšec.cz připravuje.

6. 4. 2016 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Platební karty a bezhotovostní platby čeká zásadní zlom

Co se stane s věrnostními programy na kartách? Jak omezit hotovost ve veřejné dopravě bez miliardových tunelů? Zaplatili byste pomocí selfie? Peníze můžete převést i pomocí P2P plateb.

Doba čtení: 5 minut

Vyhrajte vstup na odbornou konferenci Platební karty vs. hotovost

Jaký vliv má technologický vývoj na placení? Obejdeme se bez karet i hotovosti? Bude vše jen v online světě? I na to dostanete otázky na konferenci, kterou server Měšec.cz připravuje.

8. 3. 2016 12:00
Doba čtení: 1 minuta

P2P sdílená ekonomika: co všechno se dá sdílet a jak na tom vydělat?

Již brzy se vám představí projekty, kterým se ve sdílené ekonomice podařilo prosadit. Netřeba platit velkým korporacím. Byznys se dá dělat přímo s konkrétními lidmi. A může jej dělat úplně každý.

9. 9. 2015 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Za jak dlouho zjistíte, že vám chybí mobil?

Ztrátu platební karty nebo peněženky odhalíte při placení, ale na chybějící mobil přijdete do pár minut. Doba mobilní se neblíží, už tady je.

9. 3. 2015 14:00
Doba čtení: 4 minuty

Budeme místo karet platit mobilem?

Je řada způsobů, jak zaplatit účty. Dnes to jde i mobilem. Nahradí tak karty nebo hotovost? A jaké novinky a trendy nás čekají v oblasti mobilního placení?

25. 2. 2015 11:00
Doba čtení: 2 minuty

Je akceptace karet pro banku výnosná? Chtějí obchodníci platební karty? (KONFERENCE)

Používání platebních karet se v následujících letech může výrazně změnit. Jakým směrem se vydá, můžete ovlivnit i vy.

Doba čtení: 5 minut

Konference: Platební karty vs. hotovost, politika vs. regulace (pozvánka)

Používání platebních karet se v následujících letech může výrazně změnit. Jakým směrem se vydá, můžete ovlivnit i vy.

Doba čtení: 4 minuty

Přijde soumrak hotovosti, nebo spíše platebních karet?

Pro spotřebitele je výhodné platit kartou. Někteří obchodníci z nich ale už příliš nadšení nejsou. A do karetního byznysu chce zasáhnout i Evropská komise.

Doba čtení: 4 minuty

Konference Con4Cards: Pusťte karty do svého byznysu (pozvánka)

Bankovní platební karty, věrnostní karty, dopravní karty, jiné karty. Všechny mají pomoci usnadnit platbu za zboží a služby, usnadnit identifikaci svého držitele či umožnit držiteli karty sbírat věrnostní odměny. Jenže žádného držitele karet nebaví…