Hlavní navigace

Konference FIN (‌R)Evoluce 2022 se koná už příští týden

12. 5. 2022
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Internet Info s. r. o.
Nenechte si ujít trendy témata – platby čipem pod kůží, zavádění voicebotů, regulace kryptoměn či udržitelnost.

Svět financí zažívá převratné změny a vy můžete být díky konferenci FIN (‌R)Evoluce 2022 u toho. Zaměříme se na nové trendy v bankovním sektoru, jako jsou ESG (udržitelné investice), digitalizace a automatizace služeb, budoucnost Bankovní identity či nové způsoby plateb.

Sejdeme se už příští čtvrtek v Hotelu Jalta na Václavském náměstí v Praze. Konferencí účastníky provede šéfredaktor našeho serveru Měšec.cz Dalibor Z. Chvátal.

Na finanční konferenci FIN (‌R)Evoluce si také posvítíme na bezpečnost kryptoměn a na nová rizika finanční kriminality. Tato a další témata společně probereme 19. května.

Jaká témata zazní?

Nové trendy v bankovním sektoru

Ekosystém digitální identity

Bankovní identitu za poslední rok využilo přes milion lidí. Jak se tato služba bude dále vyvíjet? Bude možné identifikační prostředky používat online i ve fyzickém světe zároveň? Budou data o nás putovat (s naším souhlasem) mezi firmami a státem? A budou to jen osobní údaje? Na tyto otázky odpoví přímo výkonný ředitel Bankovní identity Marek Růžička.

ESG ve financích

Je „nová černá“ v oblasti udržitelnosti – ESG – pro bankovní sektor trendem, povinností, nebo aktivitou z přesvědčení? Jak se vůbec udržitelnost měří a jaký je vztah mezi taxonomií a povinnostmi bank? Téma pro Zuzanu Filipovou z MONETA Money Bank.

Jak se platí mávnutím ruky?

Mají platby prostřednictvím čipů pod kůží budoucnost? Hlavní ekonom platební instituce Roger Dominik Stroukal si před několika lety nechal zavést hned dva čipy – na platbu kryptoměnami a eury. Podělí se s vámi o unikátní zkušenosti a představí výhody i nevýhody této formy placení.

Chatboti a voiceboti – pomocníci nejen v bankovnictví

Co obnáší budování voicebota v bankovním prostředí, kolik hovorů zvládne odbavit end-to-end a jak se jej daří postupně zdokonalovat? O své zkušenosti přímo z praxe se podělí Jan Štofaňak z ČSOB a Zdeněk Ručka z VOCALLS.

Chatboti a voiceboti jsou platnými pomocníky nejen na zákaznických centrech, ale také v obchodních odděleních. Vojtěch Dlouhý z Feedyou ukáže, jak mohou virtuální asistenti provázet jednoho klienta během jeho životního cyklu od akvizice až po případné ukončení smlouvy.

A to ještě není zdaleka všechno. Těšit se můžete na novinky na trhu kryptoměn, na důležité téma jejich regulace se zaměří Adam Neuberger, spoluzakladatel projektu Probinex.

Velmi aktuální téma si pro účastníky připravila Jitka Černá z Dreamview: výzvy pro evropský finanční sektor v období krize.

Prohlédněte si kompletní program. Pro účast na akci stačí vyplnit online přihlášku.

skoleni_8_6

Partnerem konference je Dreamview, Feedyou, Probinex a Vocalls. Produktovým partnerem je EasyEvent.

Mediálními partnery jsou CardMag, CFOworld, Euro.cz, Finance.cz a Sdružení pro bankovní karty. Organizátory konference jsou server Měšec.cz a TUESDAY Business Network. Produkci zajišťuje Internet Info.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).