Hlavní navigace

Jak digitalizace a automatizace zlepšují zákaznický zážitek ve finančních službách?

1. 6. 2021
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Internet Info, s. r. o.
Monetizace zákaznické báze, FinTech projekty, bankovní identita, digitální inovace a umělá inteligence, to jsou témata Finanční konference serveru Měšec.cz.

Odborný server Měšec.cz pořádá Finanční konferenci letos již po osmé. Její řečníci se zaměří na digitalizaci a využití umělé inteligence v bankovních službách a finančních procesech uvnitř firmy, řízení customer journey ve finančních institucích i moderní platební systémy. Konference se koná 10. června 2021 a letos poprvé je online.

Ochutnejte z programu

Jak na základě strategické datové analýzy odhadnout budoucí vývoj a zákonitosti krize, předvede analytik a kryptolog Tomáš RosaRaiffeisenbank.

Průvodcem customer journey ve finančních institucích pomocí propojení nových digitálních technologií při zachování vysokých standardů compliance i IT bezpečnosti vám budou Petr Kuneš a Pavel RamertCRIF – Czech Credit Bureau.

S růstem e-commerce a změnou nákupního chování posledního roku jde ruku v ruce rozvoj moderních finančních služeb a větší propojení e-shopů a fintechových služeb. Co vlastně český zákazník očekává a jaké finanční služby chce využívat, prozradí Adam Kolesa z Mall Pay.

V digitální ekonomice se nejdůležitější měnou stávají data. Jak monetizovat zákaznickou bázi, to bude tématem přednášky Michala Matějičného, CFO virtuálního operátora Tesco Mobile.

Na roli FinTechu, který mění podobu tradičního bankovnictví a plateb, a na rozvoj otevřeného bankovnictví se v prezentaci zaměří Ondřej MikulčíkAsociace CTIT. Nechá vás nahlédnout do budoucnosti a upozorní na změny, které finanční trh čekají.

Jan BlažekBankovní identity ukáže, jak si stojí bankovní identita jako metoda ve srovnání se stávajícími prostředky a jaké další využití bankovní identity se chystá v následujících měsících.

O čerstvé inovace technického řešení, které umožní využít služeb bankovní identity a snadno zvýšit zabezpečení online kanálů, se s vámi podělí Václav MladěnkaMONET+. Dozvíte se, jak budovat vlastní klientskou bázi i zefektivnění online obsluhy klientů.

Celý program naleznete na stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete také zaregistrovat.

Připojte se 10. června 2021 na Finanční konferenci a rozšiřte své obzory o nejnovější trendy a inovace ze světa financí. I na online konferenci budete mít možnost všem řečníkům klást dotazy, a navíc získáte k dispozici videozáznam celé akce.

Uslyšíte analytiky, finanční ředitele a digitální inovátory z firem jako Alza.cz, Mall Pay, CAFLOU akademie, Tesco Mobile ČR,  Raiffeisenbank, MONET+, PwC ČR, ČSOB, CTIT, Bankovní identita, CRIF – Czech Credit Bureau a fintechové projekty Lemonero nebo Fidoo.

Řečníci na finanční konferenci serveru Měšec.cz ve čtvrtek 10. června 2021.
Autor: Internet Info, s. r. o.

Řečníci na finanční konferenci serveru Měšec.cz ve čtvrtek 10. června 2021.

Všichni návštěvníci akce získají zdarma celoroční předplatné časopisu CFO World a půlroční předplatné elektronické verze časopisu Bankovnictví.cz.

skoleni_29_6

Partnery konference jsou CRIF – Czech Credit Bureau a MONET+, mediálně akci podporují odborné časopisy CFO World, Bankovnictví, Česká bankovní asociace a weby CardMag, Sdružení pro bankovní karty a fZone.

Akci organizuje odborný server Měšec.cz a TUESDAY Business Network, produkci zajišťuje Internet Info.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).