Hlavní navigace

Konference "Papír nebo mobil?" pomůže řemeslníkům s přípravou na spuštění EET

Sdílet

Lenka Kašparová 30. 1. 2020

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) pořádá 7. února 2020 od 14:30 hodin v rámci veletrhu Střechy Praha v PVA Expo Praha Letňany konferenci s názvem 3. a 4. fáze EET: Papír nebo mobil?. Konference vznikla pod záštitou Ministerstva financí a Finanční správy. Je určená zejména řemeslníkům. Účast na ní je pro registrované bezplatná. Zaregistrovat se můžete na webu amsp.cz. Další konference se stejným názvem a zaměřením se bude konat 21. února v Ostravě, 20. března v Brně a 3. dubna v Liberci.

V programu vystoupí metodici Finanční správy se zaměřením problematiky zejména na řemesla a spolky, rovněž my přispějeme s našimi zkušenostmi z vlastního informačního portálu www.eltrzby.cz. Velká část programu bude věnována dotazům z publika. Součástí konference bude i doprovodná expozice s ukázkami dodavatelských řešení a možnost individuálních konzultací, slibuje Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR.

Třetí a čtvrtá fáze EET začíná platiti 1. května 2020. Bude se týkat až 300 000 podnikatelů, kteří mají možnost si zvolit mezi elektronickou (on-line) evidencí tržeb a tzv. papírovou evidencí tržeb (zvláštní režim off-line).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).