Hlavní navigace

Měšec.cz pořádá konferenci Digitální identita

13. 5. 2019
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Je vaše kariéra spjata s financemi, chcete se vzdělat a předat si zkušenosti s lidmi, co jsou na stejné vlně jako vy? Pak nesmíte chybět na naší konferenci.

Toto je PR sdělení.

Digitální identita bez nadsázky cílí na všechny uživatele internetu. Hlavním tématem totiž bude ochrana dat na síti. A to jak z pohledu běžného občana, který musí dbát na zabezpečení svých údajů, tak z pohledu manažera, který se musí starat o data klientů.

Žijeme v době, kdy je náš digitální život zmapovatelný od narození až po smrt. Co to vlastně reálně znamená? Kde číhá nebezpečí a jak se lze bránit? To prozradí Vladimír LazeckýVIAVIS.

Pavel ŠtrosDATASYS se zase podělí o to, jak k ochraně digitální identity přistupují jednotlivé skupiny – stát, představitelé firem i jednotlivci.

Kvantové počítače přináší kromě svého potenciálu také rizika. Ukázalo se, že kvantové platformy efektivně zvládnou řešení těch matematických úloh, o jejichž obtížnost je dnes opřena naprostá většina kryptografických protokolů. Co z toho pro banky plyne a jak se dají kvantové počítače využít také mírově, prozradí Tomáš Rosa z Raiffeisenbank.

Od anonymního návštěvníka k registrovanému zákazníkovi – tak zní název přednášky Ondřeje SkřehotyOracle Czech. Digitální identita hraje klíčovou roli při získávání a udržení klienta. Účastníci konference se dozví, jak neztrácet příležitosti a být relevantní v každý okamžik z pohledu marketingové a sales organizace.

Finanční konference serveru Měšec.cz v roce 2018.
Autor: Internet Info s. r. o.

Finanční konference serveru Měšec.cz v roce 2018.

Za společnost PwC Česká republika vystoupí Richard Bobek a Marek Nekvasil. Jejich pozornost bude upřena na efektivní využívání klientských dat, která nabízí organizacím obrovskou příležitost pochopit své stávající i potencionální zákazníky. K používání těchto dat se však musí přistupovat zodpovědně, a hlavně v souladu se všemi nařízeními. Jejich řečníci představí koncept pseudonymizace pro propojování dat a ukáží, jak společnosti eticky a legálně monetizují data prostřednictvím inovativních přístupů ke sdílení informací mezi poskytovateli.

FIN21

Používáte rádi produkty a služby od Applu? Pak vás jistě nadchne přednáška Jakuba KomendyMONETA Money Bank, který například prozradí, jak vypadala spolupráce s touto vizionářskou firmou při zavádění Apple Pay do Čech nebo jak si Apple Pay stojí oproti Google Pay.

Další body programu a bližší informace o našich řečnících si můžete přečíst na webu konference. Digitální identita proběhne ve středu 29. května 2019 v City Green Court,  Hvězdova 1734/2c, Praha 4. Již nyní se těšíme na setkání s vámi. 

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).