Hlavní navigace

Stáhněte si: formulář přiznání k dani z příjmů a k dani z nemovitostí

18. 1. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Daňové přiznání zvládnete s našimi formuláři snadno. Kromě formulářů vás povedeme i články a návody, jak na daně.

Připravili jsme pro vás kompletní daňové formuláře, které potřebujete k ekonomickému životu.

Daň z nemovitostí

Letošní novinkou je formulář v Excelu. Můžete si vybrat ze dvou verzí. Bezplatný formulář stačí všem, kteří dokládají jen jeden list daně z pozemků a jeden list daně ze staveb. Pro ostatní je formulář placený v ceně 99 Kč. Můžete rovněž využít bezplatné formuláře Ministerstva financí. Přečtěte si: Přiznání k dani z nemovitosti 2012 – jak vypočítat daň?

Psali jsme:

Co dělat, když jste několik let nepodali přiznání k dani z nemovitosti?

Novostavba už není osvobozena od placení daně z nemovitostí

Novinky pro rok 2012 u daně z nemovitostí

Proč vybrat placený formulář

Získáte kvalitní formulář, jehož autorem je renomovaná společnost Aspekt HM, která se specializuje na daňové poradenství a je garantem kvality. Na tvorbě formuláře se podílel tým daňových specialistů.

Formuláře pro daň z nemovitostí

Copyright: Internet Info, s. r. o.

Kalkulačka daně z nemovitostí – výpočet

Daň z příjmů fyzických osob

Náš komplexní průvodce vám garantuje na jedné stránce všechny potřebné formuláře. Už nemusíte hledat další stránky našeho serveru. Můžete si vybrat náš formulář v Excelu, v PDF, anebo se snadno proklikáte přímo na daňový portál Ministerstva financí a daňové přiznání podáte elektronicky.

K dispozici máte aktuální formuláře všech zdravotních pojišťoven a České správy sociálního zabezpečení.

Formuláře pro daň z příjmů

Copyright: Internet Info, s. r. o.

Daňová kalkulačka

Naše daňová kalkulačka vám spočítá, kolik zaplatíte na daních a na zdravotním a sociálním pojištění. Můžete si zvolit daňovou kalkulačku pro zaměstnance, nebo daňovou kalkulačku pro osoby samostatně výdělečně činné.

Fórum pro zvědavé čtenáře

Víme, že jste milovali naši daňovou poradnu. Začínali jsme s více jak 300 dotazy, ale když poradna překročila více jak 700 dotazů měsíčně, už nebylo v lidských silách daňových poradců poradnu udržet v bezplatném režimu. V letošním roce proto nebude naše daňová poradna tak, jak jste byli zvyklí. Ale nezoufejte. Není-li vám něco jasné, projděte si daňovou poradnu z předchozích let. Velmi často v ní najdete odpovědi na své otázky. A co nenajdete, napište do daňového diskuzního fóra, kde si navzájem můžeme pomoci. Pokud spěcháte na odpověď, využijte daňovou poradnu serveru Podnikatel.cz, kde průběžně odpovídá Jan Molín, daňový poradce společnosti MIVO.

Rychlé odkazy:

Daňová poradna v roce 2011 - offline ke čtení

Daňová poradna v roce 2010 - offline ke čtení

Poradna pro zdravotní pojištění - offline ke čtení

Tip do článku - účto fakturace duben

Poradna pro sociální pojištění- offline ke čtení

Upozornění: Přestože jsme vyvinuli maximální úsilí, abychom vytvořili bezchybné nástroje pro komplexní podání daňového přiznání, neneseme odpovědnost za daňové přiznání podané při využití našich nástrojů. Odpovědnost je na konečném daňovém poplatníkovi, resp. daňovém poradci.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).