Hlavní navigace

Názor k článku Realitka našla kupce, prodejce se s ním domluvil sám. Pokutu platit nebude, rozhodl soud od Carlos - Za prvé - dlabme už na známého... to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 7. 2018 18:33

  Carlos (neregistrovaný) ---.infos.cz

  Za prvé - dlabme už na známého... to je jeho problém. Mně jde o princip, když třeba budu někdy v budoucnu kupovat nemovitost a stalo by se to mě, jak se to má řešit. Rada nepřebrat nemovitost je sice pěkná, ale ono to asi bylo časově tak, že s realitkou se tam byl podívat, kuchyň tam byla, majitel po něm nic nechtěl, realitka chtěla zálohu, on ji zaplatil. Pak majitel chtěl prachy bokem, on mu je odmítl dát. Potom realitka chtěla doplatek, on doplatil, pak až přišel do toho domu, kuchyň byla pryč. Volal do realitky a oni už s ním nechtěli nic řešit, vymluvili se na něco.

  k tomu - Má to reklamovat hned, ne se ptát na Měšci.
  - A u koho a jak to má reklamovat? U realitky, původního majitele, na policii. To jsou vždy takové poloviční rady jak noha.

  Nebo rada nepřebrat nemovitost... Fajn, už ji má celou zaplacenou a nemá ji tedy přebírat. A bude čekat půl roku až se něco vyřeší a bude asi bydlet pod mostem.

  To by se muselo to přebrání / předání nemovitosti udělat ještě před zaplacením a už by to toho domu nemohl původní majitel vstoupit, aby měl kupec jistotu, že takový bude stav, majitel už tam nepáchne, on pošle peníze a pak tam začne bydlet. Jenže majitel tam zřejmě měl pořád přístup.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).