Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od anonym - Muži nikdy nemuseli o nic bojovat, všechno dostávali...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 11. 2017 16:28

  bez přezdívky

  Muži nikdy nemuseli o nic bojovat, všechno dostávali na zlatém tácku, ženy ale neustále. Jako odměnu za celoživotní práci mají nízké důchody, což si rozhodně nezaslouží..Divíte se, že klesla populace a zájem žen mít děti? Já ne.

  Jen hlupák může věřit tomu, že ženy dělá štastné ta každodenní honička a po letech té honičky, práce + výchova a péče o děti, o rodinu, jako odměna nízký důchod, protože ženy nemůžou zůstat doma, musí pracovat. Vždyt když vychovají děti, tak většina mužů si najde mladší, ne tak opotřebovanou a ony zůstávají bez nároku na event. vdovský důchod, nemají nic.

  Tento problém by se snadno dal vyřešit, aby každá pracující žena, která vychovává děti, by to měla placeno jako práci, protože to práce je, takže příplatek k platu a to povinně, dobrovolně ženám nedá nikdo nic. Práce v rodině je tvrdá a nikdy nekončí, proč zneužívá společnost ženy, aby ji dělaly zdarma a s nadějí na směšný důchod ? Ale neplácejte tu zase kecy o feminismu, jako vždy, když chlapovi a společnosti dojdou argumenty, že se chovají hnusně k ženám.

  Jsme to my, kdo dává společnosti příští generaci a spoustu práce s tím k tomu, ale odměnováni jsou vlastně muži a tak se ptám - proč ? A ženy by rády zůstaly jen ženami, ale musí tvrdě pracovat, dokonce víc jak muži, jak to tedy mají dělat podle Vás ? Den má jen 24 hodin a i když málo, tak musíte pár hodin i spát.

  A do muslimských zemí vypadněte sám Vy hlupáku, žijeme v srdci Evropy, ne v primitivním světě někde v Africe, tak se podle toho chovejte a nedělejte tu ze

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).