Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od * - Heleďte se, já nechci rýpat, ale co takhle...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 11. 2017 9:38

  * (neregistrovaný) 193.35.105.---

  Heleďte se, já nechci rýpat, ale co takhle napsat na toto téma článek skutečně seriózní? Není to pro autorku výzva? Ostatně takovým seriózním článkem by se autorka mohla proslavit a dostat se (v dobrém) i do povědomí.

  To co jste zveřejnili je jen mnohokrát opakovaný a okomentovaný soubor nesmyslů a logických nesmyslů. Nemá tedy smysl to znova a znova komentovat. Ostatně již tak mnozí učinili a jistě ještě učiní.

  PS: Platí měšec autorům článků, za stejný článek, o 1/5 více, nežli autorkám článků?

 • 3. 11. 2017 9:49

  Richard W. Fetter (neregistrovaný) ---.hdinternet.cz

  Perfektní poznámka, díky, že jste si rýpnul. Redaktoři mají měsíční odměnu, všichni stejně, ať žena nebo muž, externisté mají paušál za článek, zase stejně muž nebo žena, takže na Měšec.cz žádná diskriminace není. Je si drze dovolím poznamenat, to pana šéfredaktora zase pěkně naštvu, já ho tím štvu i mezi námi dvěma, že já bych si zasloužil více, a to bych si zasloužil i jako žena, protože mé články jsou výživnější a užitečnější, možná méně zábavné, ale zcela jistě užitečné. Určitě je rozdíl na straně jedné v tom jít s někým udělat rozhovor a na straně druhé mojí prací, nastudovat nový zákon, judikát, interpetovat, aplikovat, zobecnit, didakticky zjednodušit a vysvětlit. Tak to jsem si jen přihřál svou polévčičku, ale Vaše poznámka je trefná, tady nikdo nikoho nediskriminuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).