Spočítejte si...

Zavřít

Využijte všech výhod nového Měšce - spočítejte si osobní účet na míru a sledujte novinky v roce 2010

Ruku v ruce s novou grafickou podobou serveru Měšec.cz jdou i nové kalkulačky a užitečné speciály. Kromě jiného jsme pro vás připravili speciální podrobnou přílohu o daních a sociálních dávkách

Monitorujeme a srozumitelně píšeme také o změnách, které vešly v platnost 1. lednem 2010:

Na našem webu najdete také zaktualizované kalkulačky, které se týkají:

I nadále za vás sledujeme novinky a změny v bankovních a pojišťovacích produktech. S našimi novými kalkulátory si můžete vybrat například běžný účet šitý na míru přímo vám. Zadejte si jaké transakce provádíte a kolik jich měsíčně uskutečníte a náš kalkulátor vám seřadí nabídku na trhu podle výhodnosti přímo pro vás.

Poplatky (3500x100)

Podnikatel.cz: Zákon o platebním styku zrychluje transakce či zkracuje splatnost pojistného Eduard Janota připravil další úsporný balíček        
4honza
4honza (neregistrovaný) 165.72.200.---
19. 1. 2010 11:27 Nový

Chybka se vloudila do kalkulačky

celé vlákno

Pokud zadáte nějaký výběr z vlastní banky, tak se automaticky u mKonta počítá 35Kč, což tedy nedává moc smysl, protože tam se platí za 4. a další výběr a nikoliv z kterého bankomatu vybíráte.

Dalibor Z. Chvátal aura:94
19. 1. 2010 13:58 Nový

Re: Chybka se vloudila do kalkulačky

celé vlákno

Díky za připomínku. Opravil jsem to, nyní by to mělo být OK. Potíž je v tom, že mBank nemá vlastní bankomaty, naopak drtivá většina vydavatelů karet je buď má nebo má „spřátelené“ bankomaty partnerských bank.

Aby to bylo korektní, je tam nastaveno, že z vlastních bankomatů nelze kartou mBank vybrat. protože je ani nemá. Tím se spravedlivě dostane na vrchní pozice žebříčku, ale bude u ní vykřičník, že informace nejsou kompletní.

4honza
4honza (neregistrovaný) 165.72.200.---
22. 1. 2010 10:09 Nový

Re: Chybka se vloudila do kalkulačky

celé vlákno

Díky za opravu :)

A ještě jedna chybka. Obrat a zůstatek na účtu lze zadat pouze třímístný, alespoň ve FF3. Většina bank nebude na třímístné obraty nebo zůstatky brát vůbec ohled a nebude je nějak zvýhodňovat.