Hlavní navigace

Využijte všech výhod nového Měšce - spočítejte si osobní účet na míru a sledujte novinky v roce 2010

Sdílet

Jiří Hovorka 22. 1. 2010

Ruku v ruce s novou grafickou podobou serveru Měšec.cz jdou i nové kalkulačky a užitečné speciály. Kromě jiného jsme pro vás připravili speciální podrobnou přílohu o daních a sociálních dávkách

Monitorujeme a srozumitelně píšeme také o změnách, které vešly v platnost 1. lednem 2010:

Na našem webu najdete také zaktualizované kalkulačky, které se týkají:

I nadále za vás sledujeme novinky a změny v bankovních a pojišťovacích produktech. S našimi novými kalkulátory si můžete vybrat například běžný účet šitý na míru přímo vám. Zadejte si jaké transakce provádíte a kolik jich měsíčně uskutečníte a náš kalkulátor vám seřadí nabídku na trhu podle výhodnosti přímo pro vás.

Poplatky (3500x100)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 1. 2010 11:27

  4honza (neregistrovaný) 165.72.200.---

  Pokud zadáte nějaký výběr z vlastní banky, tak se automaticky u mKonta počítá 35Kč, což tedy nedává moc smysl, protože tam se platí za 4. a další výběr a nikoliv z kterého bankomatu vybíráte.

 • 19. 1. 2010 13:58

  Dalibor Z. Chvátal

  Díky za připomínku. Opravil jsem to, nyní by to mělo být OK. Potíž je v tom, že mBank nemá vlastní bankomaty, naopak drtivá většina vydavatelů karet je buď má nebo má „spřátelené“ bankomaty partnerských bank.

  Aby to bylo korektní, je tam nastaveno, že z vlastních bankomatů nelze kartou mBank vybrat. protože je ani nemá. Tím se spravedlivě dostane na vrchní pozice žebříčku, ale bude u ní vykřičník, že informace nejsou kompletní.

 • 22. 1. 2010 10:09

  4honza (neregistrovaný) 165.72.200.---

  Díky za opravu :)

  A ještě jedna chybka. Obrat a zůstatek na účtu lze zadat pouze třímístný, alespoň ve FF3. Většina bank nebude na třímístné obraty nebo zůstatky brát vůbec ohled a nebude je nějak zvýhodňovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).