Hlavní navigace

termínované vklady

Poštovní spořitelna snižuje úroky

Poštovní spořitelna snížila úrokové sazby Postžirových účtů. Při denním zůstatku nad 50 000 Kč o 0,2 % na 0,7 % a při zůstatku nad 100 000 Kč o 0,15 % na 1,00 %. Úrokovou sazbu programu Junior snížila o 0,4 % na 1,1 %. Dále snížila až o 0,4 %…

Aktualizace úrokových sazeb

HVB bank snížila úrokové sazby termínovaných vkladů v rozmezí – 0,12 % až + 0,1 %, dále snížila úrokové sazby spořícího účtu Plus o 0,11 – 0,17 %. Snížila také úrokové sazby vkladních knížek pro jednorázový vklad s dobou uložení 6 a…

Mám sto tisíc - kam je dát?

Úrokové sazby jsou na historických minimech. Půjčky jsou sice levné, ale spoření je o to méně výhodné. Vyplatí se tedy v dnešní době vůbec přemýšlet nad tím, který vklad má nejlepší úročení a kam naspořené peníze přesunout, aby vydělávaly co nejvíce?

Bezúročná půjčka

Union banka přechází do útoku. První zbraní v jejích rukou má být tzv. "Bezúročná půjčka". Zní to lákavě, ale opravdu to znamená, že vám banka půjčí úplně zadarmo?

Aktualita ze dne 10. 2. 2003 - 20:00

HVB Bank snížila o 0,05 – 0,1 % úrokové sazby termínovaných vkladů s dobou uložení 6 – 36 měsíců a vkladních knížek pro jednorázový vklad. Zvýšila úrokovou sazbu vkladních knížek pro dlouhodobé spoření o 0,05 %.

Aktualita ze dne 10. 2. 2003 - 17:00

HSBC Bank snížila úrokové sazby termínovaných vkladů na 6 měsíců o 0,15 % a úrokové sazby na 9 a 12 měsíců o 0,05%

Výhodné spoření, výhodná půjčka -- HVB chytá druhý dech

Drobní klienti o HVB Bank Czech Republic příliš často neslyšeli od chvíle, kdy vloni vznikla. Dnes se zdá, že HVB se k této zákaznické skupině začíná pomalu vracet. Slibuje výhodné zhodnocení vkladů a mimořádně levné půjčky. Kdo dá víc?

Doba čtení: 4 minuty

Rušit termínovaný vklad se nevyplácí!

Již z podstaty termínovaného vkladu je patrné, že nad penězi dočasně ztrácíte moc. Může se však stát, že své prostředky budete potřebovat dříve, než uplyne sjednaná doba vkladu. Některé banky vás k penězům dříve sice pustí, ale za podmínek takřka lichvářských - ostatně, vždyť předčasným výběrem poškozujete banku. A jsou banky, u kterých prostě máte smůlu.

Skoncovat předčasně s eBankou?

Chcete si předčasně zrušit termínovaný vklad? Víte, jak draze vás to může vyjít? Jeden z vás, čtenářů Měšce, byl nepříjemně překvapen. A to chtěl své peníze o jeden jediný den dříve!

Doba čtení: 2 minuty

Aktualita ze dne 30. 5. 2002 - 13:36

Internetové bankovnictví Živnostenské banky - NetBanka bude tento víkend nahrazeno novou verzí, která oproti stávající bude umožňovat práci s revolvingovými termínovanými vklady, trvalými příkazy, SIPO aj. Během instalace bude NetBanka dočasně nedostupná.

Úroky jsou na dně. Co dál?

Děsí vás neustále se snižující úroky v bankách? Stále přemýšlíte, kam dát své peníze, aby alespoň trochu vydělaly? Jaké jsou v současné době možnosti a co vám změna uložení úspor přinese?

Doba čtení: 3 minuty

eBanka si nevšímá klientů

eBanka je v poslední době terčem kritiky svých bývalých spokojených klientů. Není se čemu divit, vždyť z banky s často vyzdvihovanou otevřenou informační politikou se stává uzavřený finanční ústav, který nekomunikuje ani se svými klienty. Prý stačí web banky.

Doba čtení: 3 minuty

Aktualita ze dne 1. 5. 2002 - 23:59

Česká spořitelna, eBanka a GE Capital Bank změnily úrokové sazby termínovaných vkladů. Nové termínované vklady můžete nalézt zde.

Jak Komerční banka informuje své klienty

Čtrnáct dní uplynulo jako voda a opět vám přinášíme zkušenost vás, čtenářů. Když se stěhujete, zpravidla opouštíte svou rodinu, přátele a pobočku banky. Loučení je vždy těžké, ale pokud vám k němu přidají mylné informace, můžete se dostat do nemilé situace.

Doba čtení: 4 minuty

Skončíme s termínovanými vklady?

Vkladní knížky pomalu končí, běžný účet nic nenese a termínované vklady jsou ztrátové. Jaká je jejich perspektiva do budoucna?

Doba čtení: 2 minuty