Hlavní navigace

Názor k článku Hypotéky v roce 2019: Co se děje s úroky, jsem ještě nezažil, říká expert od Vesnickej buran - Vážení, už jsem se dlouho tak nezasmál, Pražskej...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 2. 2019 16:07

  Vesnickej buran (neregistrovaný) ---.117.broadband4.iol.cz

  Vážení, už jsem se dlouho tak nezasmál, Pražskej pravičák tady píše, že se něco platí z jeho daní.
  Možná tak poplatky za služby v daňovým ráji. Pane, ty velké firmy optimalizují, takže na ty daně moc nezbude.
  Dovedu si představit, že víc toho odejde do zahraničí v dividendách.
  Ale to jsem odbočil. Přece všechny nahnat do velkých měst, vyšroubovat ceny do nereálných výšin a pak řešit výše uvedené problémy - nedivte se, že potom vesnickej buran nakupuje u vietnamců (chová se přeci tržně, jde o cenu) se nechá utáhnout na populistický řeči a volí třeba pana Okamuru. Ale je to demokratické ne?
  Já taky bydlím ve vidlákově a nevidím to tak černě. Dopravní obslužnost - nemohu si stěžovat, bydlet kde mám, auto mám, pracuji, přijdu domů mám teplo, vodu, elektřinu platím daně a nebrečím, že z nich na někoho doplácím. Ale hlavně věřím, že to jde správným směrem. Když srovnám pravičácké vedení tak vidím zadlužení státu, zvyšující se nezaměstnanost, utahování opasků všemi směry a na druhé straně veřejnou rozkrádačku.
  Nyní to vede "oligarcha" a vidím - snižování státního dluhu, nezaměstnanost nejmenší za celou dobu po sametové revoluci, ekonomika šlape, investice se rozjely atd. V podstatě by z toho měl právě Pražskej pravičák profitovat, tak nevím proč tady fňuká????

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).