Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od larja - Až u nás nebude diskriminace žen a pánové...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 11. 2017 5:40

    larja (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Až u nás nebude diskriminace žen a pánové tvorstva se nebudou nafukovat a zmizí česká hanba, že 40 % " TATÍNKŮ " neplatí výživné svým dětem a přestože je to trestný čin podle českých zákonů, tak stát s tím udělal jen to, že opět preferoval muže a navrhl, aby za ně platili alimenty všichni danoví poplatníci...tohle zkrátka napadne jen idioty, jak řešit skutečnost, že muži by své děti nechali klidně umřít hlady.

    Můžete prskat jak chcete, skutečnost, že je tu diskriminace žen v odměnování za stejnou práci tím nezakryjete. Vy byste se okrádat zaručeně nedal. Proč ženám upíráte spravedlnost ? Vždyt to má neblahé důsledky...Ženy u nás mají o jednu třetinu menší důchody v důsledku této nepsravedlnosti a to je opravdu férové, že nám ženy vychovají zdarma budoucí generaci a my je za to necháme pak žít v chudobě. Hanba takové společnosti a hanba všem vládám, které s tím nic neudělaly a jen debilně přežvykuje jak potřebujeme děti. Myslím, že je nepotřebujeme, jinak bychom si více práce žen pro společnost vážili.

    Uloha muže při zrození nového člověka začíná a končí několika minutami při pohlavním styku. Uloha žena začíná při tomtéž, ale už nikdy nekončí a je za to bita až do stáří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).