Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od larja - Proč se bouříte něčemu tak pravdivému a prokazatelnému...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 11. 2017 5:40

  larja (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Proč se bouříte něčemu tak pravdivému a prokazatelnému ? Zaměstnavatelé jdou tak daleko, že se nesmíte dozvědět, jaký plat má váš kolega, který je na stejné pozici a zase všichni víme, že ženy u nás jsou vzdělanější a v práci často odvedou i více práce.

  Pokud Vám tohle chování vůči ženám přijde férové, tak nevím o čem se s Vámi mám bavit ? Vypovídá to o Vaší stejné tuposti a nadřazenosti jako u našich zákonodárců. Kteří do zákona nedají nic, co by ženy platově postavilo na roven mužům při stejné práci.

  Ani v domácnosti, v rodině, nejsou ženy postaveny na roven mužům. Řecko, které se dopustilo velké chyby, že vstoupilo do Unie, protože před vstupem do Unie si celá staletí žilo dobře a nebankrotovalo, náhle po vstupu, kdy muselo platit šílené peníze do kasy Unie jako všichni, ale to je věc jiná, mělo demokratický přístup k ženám a umělo jejich práci v rodině pro společnost ohodnotit zákonem, že každá pracující matka dostávala automaticky za každé dítě po narození příplatek k mateřské, pak k platu, pak k důchodu, zkrátka zůstával jim po celý život a to i když jejich dítě zemřelo po věku 10 let myslím, věk přesně nevím, vyprávěla mi to jedna řekyně, jak se u nich žije ženám. Řekové vždycky byli demokraté.

  Jako vždy myslící řekové na rozdíl od vychytralých společností na západě a jinde, kde fnukají nad nedostatkem populace, aniž by se zamysleli, kde je pravda a příčina a vymýšlejí si lži o tom, jak ženy dělají kariéru, no jistě prodavačka u alberta a jiné profese dělají u nás kariéru a proto nemají ženy děti. Není celkem žádný důvod, proč by si ženy měly komplikovat život a být ještě chudší než jsou, tím, že se stanou matkami. Bez dětí i z nižších platů dokáží ušetřit něco na svůj důchod, aby pak nestrádaly jen proto, že daly a vychovaly státu budoucí generace. Také po trvání tohoto zákona neměly řekové s populací problém.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).