Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od Jarmila - Máte pravdu. Kdysi jakýsi klasik řekl, že "doba,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 11. 2017 22:16

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Máte pravdu. Kdysi jakýsi klasik řekl, že "doba, vymknuta z kloubů, šílí". Ja taky šílím, když vidím, jaké nesmysly vymýšlejí na západ od nás, co si z nich už skoro 30 let bereme zářný vzor pro budování naší společnosti. Už nemůže být matka a otec, protože to není správně genderově in, už zavádějí pojmy jako "rodič 1" a "rodič 2", dokonce přišli na to, že by měl být taky "rodič 3", aby se prý někdo necítil nerovnoprávný nebo utiskovaný, když ho nazveme otcem nebo matkou. Babiš má asi křišťálovou kouli, když kupuje kliniky na umělé oplodňování, protože já mám dojem, že západní šílenci mají v plánu, že se za nějakých 50 lidstvo přestane rozmnožovat normálními způsoby, ale masově nastoupí umělé oplodňování. Ještě že vědci ještě nevymysleli umělou dělohu, to už by ten konec lidstva nastal rychleji. My už tak potíráme roli mužů a žen ve společnosti, že když muž přidrží ženě dveře při vstupu do místnosti nebo jí přidrží kabát, tak je to označeno za sexuální harašení, přičemž genderoví šílenci zcela odmítají pojmy jako úcta nebo galantnost. Guth-Jarkovský už se musí v hromě obracet a rotovat jako větrák! Učitelka na škole v přírodě dohlíží na šestileté děti, aby byly umyté a hned je to označeno za sexuální harašení. Jiná potrhlá moderní a děsně IN madam místo nápravy logopedických vad začne v chování malého dítěte hledat sexuální podtext, ve své pomatenosti rozvrátí rodinu a otce dětí dožene k sebevraždě. Jsme ještě normální společnost? Může v této společnosti matka umývat kojence mužského pohlaví, aby nebyla nařčena ze sexuálního zneužívání? Pak slyšíte, že muž - policista odmítá mýt své tříleté dcery, protože jako policista se setkal právě s obviněním ze sexuálního zneuživání dětí rodičem. Kdo je ale bude mýt, když bude matka několik dnů třeba v nemocnici? Sousedka? Sociálka? Neharaší nám už trochu víc, než by bylo zdrávo?

    A s diskriminací mužů - samoživitelů, kteří vychovali děti a neměli za to nárok na dřívější odchod do důchodu, máte taky pravdu. To byla obrovská nespravedlnost vůči mužům. Leč současná společnost se podpory rodin a rodičovství chopila zcela nesprávně: řekli, že nic takového nebude a postupně začali ženám prodlužovat věk odchodu do důchodu tak, aby šli všichni, jak muži, tak ženy, do důchodu v 65 letech. A punkt, vážení. za pár let bude naprosto jedno, kolik kdo měl dětí nebo zda jde do důchodu muž nebo žena, všem se měří stejným metrem. Chtěli jste to? Máte to mít. Jak to dělali komunisti, když za nich odcházeli do důchodu muži v 60 letech, ženy v 58 a dřív, v závislosti na počtu vychovaných dětí? A to ještě nemluvíme o tom, že za onoho režimu nebyli nezaměstnaní, takže práci měli i lidé v těsně předdůchodovém věku. (Ne že by se mi po tom režimu stýskalo, ale některé věci už byly docela vychytané, ty jsme rozvracet nemuseli)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).