Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od Miloslav Ponkrác - Tý vogo, co já se tu ještě nedozvím!...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 11. 2017 20:47

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.infos.cz

  Tý vogo, co já se tu ještě nedozvím! Že muži nikdy o nic nemuseli bojovat, dostali všechno na zlatém tácku! Vy musíte jet na kvalitním narkomanském materiálu, nebo jste se pominula docela!

  Možná vám to nikdo neřekl, ale jako rodina držíte spolu - a společnosti je do toho víceméně kulové. Jak si to uděláte, takové to máte. Bojuje vy a vaše rodina, případně rod, především za sebe - a za to, nakolik se v životě jako rodina prosadíte. Společnost vám nic nedluží, nemá vám co platit za práci v rodině. Stát a společnost má jinou úlohu. Jestli chcete, prosaďte si to u svého manžela či partnera, aby vám platil za domácí práce - chcete-li.

  Já mám čím dále větší dojem, že ženy se projevují čím dál hnusněji. Už snad století dává společnost ženám naprosto stejná práva - a ženy se chovají tak, že se čím dál více jeví, že ženy se neumějí chovat rovnoprávně, a začínám chápat, proč fungující matriarchát nikdy dlouho v historii nikde nevydržel. Ženy chtějí výhody a dělat chudinky - napíši to takto natvrdo. Článek pod kterým píšeme je toho dalším důkazem.

  Čím více ženy dostávají od společnosti, čím více si jich muži a společnost váží - tím jsou jen nenávistnější. Všichni ženám strašně ubližují, chuďátkům jedněm. Všichni se k nim hnusně chovají.

  Ženy mají stejná práva, mají rovnoprávnost. Nikdo ženy nediskriminuje. Můžete si život zařídit po svém - zcela po svém. Pokud brečíte, je to proto, že jste neschopná - tato společnosti ženy nediskriminuje ani nepotlačuje. Nic jiného za tím nehledejte. Kdyby muž brečel tak, jak brečíte vy, nebo řada feministických žen, byl by směšný.

  V životě je vždy něco za něco. Muž to chápe, ženy ne. Chcete-li mít život podle svého, musíte ho žít sama. Chcete-li žít život v partnerství - obětovává něco ze svých plánů muž i žena. Muž to chápe, ženy ne. Chuděry utlačované.

  Mě už ty feministické plačky žen vyštegrovaných genderovými "odbornicemi" tak lezou krkem. Falešné plačky a nářky rozmazlených žen, které si udělaly živost z herecké etrudy "my chudinky utlačované ženy". Jděte se s tím už bodnout - já už jsem pochopil, že je to jen lež a faleš. Tato společnost ženy neutlačuje, mají tu rovná práva a rovné příležitosti. Cokoli dalšího je jen schopnost či neshcopnost daných jedinců nezávisle na pohlaví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).