Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší plat za stejnou práci u muže a u ženy? od anonym - No Vy budete hodně chytrý co ? To...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 11. 2017 16:27

  bez přezdívky

  No Vy budete hodně chytrý co ? To je keců, to se nedá číst. Závěr všeho co jste napsal je, že muž je muž a žena mu nesahá po kotníky.

  Už jenom ta blbost, že muž více pracuje...prosím Vás, kde a kdy ? Že to neznám. Pokud vím, tak hodně pracují ženy. Muž ráno vstane a jde do práce. Žena do práce jde také, ale před tím musí vypravit a postarat se o děti, dát je do školky, do školy, dát jim snídani, musí být neustále dobrá organizátorka svého "volného" času - počítejte se mnou...ráno rodina...pak práce, tam nebaletí, ale pracuje, často muž pracuje jen v kanclu a žena, protože s ohledem na děti si nemohla vybírat práci, tak dělá často práci i těžkou a která ji nebaví. Ale musí, na rozdíl od muže.

  Když jde z práce, tak musí nakoupit, vyzvednout děti, doma uvařit, poklidit, umýt nádobí , vyprat, vyžehlit, věnovat se dětem s ukoly, práce ženy v rodině nikdy nekončí a to ani o víkendech, kdy si muž užívá volna a diví se podrážděnosti neodpočaté, unavené a přetížené manželky. Musím tady i zmínit skutečnost, že ženy zároven musí o sebe dbát více než muži a večer, jak se lidově říká, navíc dělat manželskou matraci, často bez nálady a s pocitem křivdy, že ten druhý celý večer odpočíval, ona je uhoněná.

  Také píšete nesmysly, jak jsou muži živitelé rodin. A proč tedy ženy musí pracovat, proč mají tak mizerné platy a proč muži neplatí alimenty na své děti, když podle Vás živí rodiny ? Něco Vám povím, tahle společnost a to bylo i za bolševiků je postavena na vykořistování žen, těžce se na ženách provinujete...

  Muži by tyhle podmínky nevydrželi. Prostě by to nedělali. Jakmile se mají o někoho denně starat nebo pečovat, nastrčí tam ženy. Všude. Takže píšete naprosté pitomosti. Je 21 století a máme tu mamánky, co vymění své matinky za manželky a pak se divíme, že máme rekordní počet samoživitelek, co dávají přednost tomu, aby zůstaly samy a pečovaly jen o děti a ne ještě navíc o líného chlapa. Tak to totiž je. Jste slepý a hluchý, že to nevidíte, kam společnost kráčí kvůli líným chlapům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).