Hlavní navigace

Názor k článku Slepec musel čtyřikrát k Ústavnímu soudu, aby neplatil to, co má zdarma od vonWOLF - Rada pro Vás je jednoduchá a trvat na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 25. 3. 2019 13:09

    vonWOLF (neregistrovaný) 46.174.158.---

    Rada pro Vás je jednoduchá a trvat na splnění: Pokud nejsou podklady,důkazy jak může soud rozhodovat a na jakém základě,žalobce či soud MUSÍ umožnit konfrontaci důkazů a to už listinných tak věcných. Jestliže je při jednání zjištěno že toto není možno ať už z jakéhokoliv důvodu musí soud věc zamítnout a zdůvodnit proč. Důkazní břemeno je na žalobci a musí kdykoliv na žádost žalovaného i soudu být schopen po celou dobu řízení jak před soudem tak i exekutorem doložit nárok doklady!!! Toto se týká i vyúčtování poplatků (resp. položek ze kterých se skládá jako celek v částkách nikoliv jen promilích a procentech) aby se každý mohl dopočíst.
    Na tomto mám osobní zkušenost a navíc museli uhradit odškodné ve výši žalované částky i žalovanými úroky. Je to ale běh na dlouhou trať ale dá se tento maraton zvládnout.Zákon není jen pro jednu stranu (žalobce) ale musí být dodržován oběma účastníky řízení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).