Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slepec musel čtyřikrát k Ústavnímu soudu, aby neplatil to, co má zdarma od dastyn - asi takto, pokud není ochoten soudce používat mozek...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 3. 2019 23:54

  dastyn (neregistrovaný) ---.211.broadband5.iol.cz

  asi takto, pokud není ochoten soudce používat mozek k elementárním rozhodnutím měl by jít k lopatě kde ho tolik nebude zatěžovat, ubude jeden darmožrout za luxusní plat a spousta dalších se třeba pokusí začít používat selský rozum. Co se týká bagatelní částky 50 000,- doporučil bych pánům z ústavního soudu nafasovat krumpáč s lopatou nebo jiný nástroj a jít se pokusit tuto bagatelní částku vydělat normální prací nemluvě o postižených lidech závislých na důchodech a různých jiných ohromujících dávkách.

 • 3. 4. 2019 20:04

  Karel (neregistrovaný) 149.11.118.---

  Zkuste také použít mozek. Na chvíli teď a pak ještě u voleb. Za bagatelní částku nemohou pánové z ústavního soudu, za tu mohou vámi zvolení pánové poslanci. Navíc bagatelní částka je omezení pro nejvyšší soud, nikoliv ústavní. Takže jste ke krumpáči poslal partu, která nejen že za to nemůže, ale ani se jí to nijak netýká. Navíc jednu z mála, která se snaží a lidí se skoro vždy zastane. Pro dobrotu na žebrotu.

  A proto jsme tam kde jsme - ti zodpovědní se vám smějí, pravidelně vám podkuřují a vy si chválíte, jak dobře o vaše blaho pečují a jak šlapou po těch zlých. S vaším přístupem se to nezlepší. Vaši poslanci vám budou dál servírovat nadměrnou míru šlendriánu a nesmyslů, protože proč by ne, když vy za to ženete k zodpovědnosti někoho jiného? Jim ta situace vyhovuje. Vám a neprávem bitým pánům z ústavního soudu sice ne, ale to je pánům poslancům buřt, ti mají pohodičku na další skvělé legislativní návrhy. Za které pak zase zmlátíme někoho jiného jen je ne, že?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).