Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slepec musel čtyřikrát k Ústavnímu soudu, aby neplatil to, co má zdarma od Jockel - Mě by zajímalo, jestli a jak byli potrestáni...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 3. 2019 10:38

  Jockel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Mě by zajímalo, jestli a jak byli potrestáni soudci nižších instancí za špatně odvedenou práci (chybné rozsudky).
  Jinak v našem státě mě taková práce justice ani nepřekvapuje.

 • 25. 3. 2019 17:10

  Petr (neregistrovaný) ---.248.broadband3.iol.cz

  Né, tito samosoudci = dle jejich názoru NADLIDI , nejsou nikterak postižitelní a proto jsou si tak pevni v "kramflecích" ...Jo a kárné řízení? kolik jich bylo a pak kolik z nich bylo "úspěšných"..a jak to tyto nadlidi postihlo.... (max 30% z královského platu (ABY nebyli motivováni brát úplatky) na dobu 3 měsíců? Normální člověk by dostal padáka a ještě by musel uhradit škodu. Z praxe OS ve FM , po podání stížnosti na jistou komunistickou samosoudkyni JK (pro její 1. nečinnost a když konala , tak špatně - proti zájmu nezl.) byla odpověd nadřízeného (Předseda OS ve FM) : Vaše stížnost byla vyhodnocena jako oprávněná, ale protože jde tato samosoudkyně do zasouloženého starobního důchodu....!!!!! TAK s TíM nebudeme NIC dělat. Takže česká klasika : Vlk se nažral a koza zůstala celá=stěžujte si, stejně to k ničemu nepovede. (Navíc budete evidován jako problémový občan=ten co si stěžuje řečeno indiánskou řečí.... :-)
  Těmto nepostižitelným samosoudcům a KS v Ově nevyjímaje stačí tzv. Důkazní tvrzení protistrany , aniž by požadovali jakékoliv důkazy o tomto tvrzení.....Dodáte platová okna za cca 100tis kč, ale samosoudce KS v Ově konstatuje, že objednavatel si je nepřál...a tedy nemusí ničeho zaplatit a žalobce navíc musí zaplatit přes 135 tis kč za adv. žalovaného..... Soudci by měli především "selským rozumem" nejprve posuzovat a pak až soudit a psát rozsudky. Ale proč by to za oněch 80 a více tis. dělali , že?

 • 25. 3. 2019 20:05

  Jiří (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Vlastní zkušenost, soudce vydal usnesení po 12 letech, že nejsem účastníkem řízení, musel zasahovat Veřejný ochránce atd. Soudce dnes dělá advokáta , nikdo ho nepostihl, Můj případ není dodnes vyřešen , jako důchodce, nemocen , už nemám sílu. A nemám již ani peníze na advokáta ,asi je to účel . Exekutor a úřady (pokuty) , vše seberou, ponižuji člověka který řádně celý život pracoval a platil daně, chybu udělal stát . Co poradíte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).