Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slepec musel čtyřikrát k Ústavnímu soudu, aby neplatil to, co má zdarma od xf - To by bylo téma na samostatný článek, jaké...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 3. 2019 19:36

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  To by bylo téma na samostatný článek, jaké má možnosti se bránit běžný člověk. Známému se před lety stalo něco podobného, falešná pokuta od pražských revizorů. V jeho případě se ale soudu včas dozvěděl, vznesl námitky, nabízel doklady od zaměstnavatele že byl v tom čase v práci, svědectví, evidenci docházky, kamerový záznam, a soud se s ním vůbec nebavil, vinen, zaplať.

  "Dovolání Nejvyšší soud odmítl, neboť směřovalo proti usnesení, jímž bylo rozhodnuto o peněžitém plnění nepřevyšujícím částku 50 000 Kč, což se považuje za bagatelní částku, a tak není v takové věci dovolání k NS ČR přípustné."

  Takže když se soud prvního stupně i odvolací odmítne zabývat důkazy a námitkami, k nejvyššímu soudu se vůbec nedostane automaticky, tak je to jen o náhodě, možná ano, možná ne, zda se ústavní soud bude sporem zabývat? Když nemá takový "neprůstřelný" důkaz v podobě slepoty, tedy "porušit nemohl", ale "jen" nějaká tvrzení a svědectví, tedy "porušit mohl"?

 • 26. 3. 2019 1:28

  Papik (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Nezbývá než sehnat dost lidí a nakonec podat hromadnou žalobu. A když nebude stačit, bude třeba udělat hromadnou demonstraci!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).