Hlavní navigace

Názor k článku Nemovitost se prodala za méně. Má realitka nárok na provizi od prodávajícího? od xf - Medvídku, to není jediná věc. Jen je to...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 28. 12. 2018 22:12

    xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

    Medvídku, to není jediná věc. Jen je to jediná věc, která je procesně chybně. No ty ostatní "jen" nedávají smysl. Ale jó, lidi se občas chovají jak idioti. Namísto, aby se podívali na inzeráty, za kolik se podbné nemovitosti prodávají, namísto aby za několik stokorun až tisícikorun podali inzerát "nejvyšší nabídce", tak radši zaplatí statisíce za to, že jejich odhad "z čisté vody" je o desítky procent jiný. Namísto aby zaplatili člověku, který za odvedenou práci ručí, ze zákona, tisíce až desetitisíce, tak radši zaplatí statisíce člověku co za nic neručí, a potom když to (prý) náhodou dobře dopadne, tak ho chválí kudy chodí. Atd., nebudu se opakovat.

    Co ti vadí na tom, že se nad takovým chováním pozastavuji? Mi připomínáš svým příbehem "Autobazar Monte Karlo" s Petrem Čtvrtníčkem, díl kde chtěl koloušek koupit ojeté auto za cenu vyšší, nežli nové. No to byl komediální seriál, ale v létě psali, jak se leasingovky podivují, že jejich jednoleté ojetiny za cenu nového vozu nejdou na odbyt. Což je skutečný příbeh. Inu zjistili, že takových "božích lidí", jako jsi ty, zas tolik není. I když nějací se najdou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).