Hlavní navigace

Názor k článku Miroslav Kalousek: Navrhovat vystoupit z EU je totéž co vlastizrada od Alois - Vy jste typická oběť Kalouskových lží. Nezlobte se,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 7. 8. 2017 12:05

  Alois (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Vy jste typická oběť Kalouskových lží. Nezlobte se, ale je to tak.
  Jednak musím uvést na pravou míru Vaši dezinterpretaci o lžích a Brexitu. Lhali obě strany. Ono už to tak bývá, že před volbama se lže. Dělá to i Kalousek, např. tím jak pořád dokola straší Putinem. Nikdo neví, co by vlastně bylo po Czexitu. Jen Kalousek ví naprosto přesně, že by jsme se stali nějakým způsobem ruskou kolonií. A Vy mu ty lži věříte. Přitom možností vývoje po Czexitu je tolik, že nikdo nemůže s určitostí tvrdit, jak by to dopadlo. Při našem vstupu do EU se taky lhalo, tehdy ve prospěch EU. O negativech se tehdy téměř nemluvilo, takže zmanipulované stádo si odhlasovalo vstup. Teď když stádo pochopilo, že EU není tak skvělá, jak bylo lživě slibováno, tak chce Czexit. Druhým bodem, který je ve Vašem příspěvku lživý, je poukazování na jakousi Varšavskou smlouvu. Varšavská smlouva byla vojenský pakt, který byl zrušen před čtvrt stoletím. Těžko se dá vracet do spolku, který neexistuje.
  Jediné v čem se s Vámi dá souhlasit je, že za to, že tady SVOBODNĚ můžete tlachat ty svoje do nebe volající nesmysly a kraviny, vděčíte demokracii, která v ČR zatím ještě stále je, ale nemusí to tak být napořád. Ano, demokracii v ČR totiž ohrožuje Babiš a taky Brusel, a to jsou spojené nádoby. Kde by byl Babiš bez unijních dotací? Kde by byl Babiš bez dotací obecně?
  EU je nutno reformovat nebo z ní odejít. Zůstávat v EU v této situaci, kdy ekonomiku řídí socialističtí centrální plánovači pomocí regulací, daní a dotací, je z dlouhodobého hlediska velmi nerozumné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).