Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Miroslav Kalousek: Navrhovat vystoupit z EU je totéž co vlastizrada od Johny, - Blíží se volby a tak pan Kalousek vylézá...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 7. 8. 2017 12:05

  Johny, (neregistrovaný) 89.24.223.---

  Blíží se volby a tak pan Kalousek vylézá na světlo. Má ovšem krátkou paměť, byl to právě on kdo chtěl zdravotní a sociální pojištění zvýšit z jedenácti na třináct procent. Jeho systém zdravotní i sociální pojištění obojí 6,5% tedy dohromady 13% a daň 19% z hrubé mzdy by naopak platy snížil. Superhrubou mzdu pokud vím zavedli ODS a TOP. Co se týče jeho žvanění o EU, pan Kalousek by si měl uvědomit, že zastupuje voliče a není tedy rozhodující jeho názor, ale názor voličů. Tady se na lid ovšem kašle, jako Klaus a Mečiar když rozdělili republiku. Ti se velezrady dopustili, protože k tomu neměli mandát svého lidu. Referendum o setrvání v EU by být mělo, aby se k tomu mohl vyjádřit celý národ. Kalousek a další by měli respektovat vůli lidu.

 • 7. 8. 2017 13:34

  JirkaZ (neregistrovaný) 62.240.181.---

  Kalousek, ostatně jako každý politik, zastupuje SVÉ voliče, podobně jako kdysi Mečiar, který k oddělení Slovenska mandát od svých voličů měl.

  A to referendum - ať klidně je, ale odchod z EU stejně neprojde i přes to, že je dnes možná 80% voličů pro odchod. Stačí totiž vylíčit, co to bude opravdu znamenat (ať už pravdivě či nepravdivě, to je jedno) a stávající postoje se rychle změní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).