Hlavní navigace

Měšec.cz vás zve na odbornou konferenci Digitální peníze

5. 4. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Nejnovější trendy ve finančních službách, ukázky z praxe, zkušenosti odborníků i tipy na obranu proti online podvodům zazní na konci dubna na odborné konferenci Digitální peníze.

Toto je PR text.

Možná si ještě vybavujete doby, kdy jsme ještě posílali peníze přes poštu, vyzvedávali si výplaty v účtárně a stáli hodinové fronty v bankách. Ale to už je dávno pryč. Dnes nakupujeme na internetu a platíme kartou jako o život. A ani to není dostatečně rychlé, jde to i svižněji. Uhradit objednávku na jedno kliknutí přes mobil a přitom stále bezpečně… To je sen. Nebo budoucnost?

Seznamte se s nejnovějšími trendy ve finančních službách. Už ve čtvrtek 27. dubna na konferenci Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz.

Vaše připomínky z loňské konference jsme brali vážně. Proto letošní ročník bude hlavně o praxi a zkušenostech, jak něco funguje, a ne jak by to bylo krásné, kdyby to fungovalo. Dozvíte se také to, že kromě skupiny slušných klientů a seriózních poskytovatelů služeb existuje i další skupina osob, která chce tu první či druhou obelstít a má na to sofistikované metody, říká šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Z. Chvátal, který bude celou konferenci moderovat.

O čem se bude na konferenci například mluvit?

ČR je v bezkontaktních platbách na špici. Vytlačí u nás platební technologie hotovost? O tom bude mluvit Marcel Gajdoš z Visa.

Michal Čarný z MasterCard Europe předpovídá konec všem slevovým kupónům, kartičkám a voucherům. Protože budoucnost slev se obejde i bez nich. Vše bude digitální.

Martin Vurm z PwC Česká republika seznámí účastníky konference s technologickými inovacemi na trhu s finančními službami. Uvede i příklady úspěšných evropských FinTech.

Jak je možné se při platbách na internetu obejít bez účtů a bank? To ukáže Lukáš Hurych z Twisto Payments.

Co v praxi přináší „zapamatovaná karta“? Michal Bilka ze Slevomatu bude prezentovat konkrétní data.

Jan Kolouch z Policejní akademie České republiky v Praze na příkladech ukáže nejčastější finanční podvody na internetu i způsoby, jak se jim bránit.

Jak funguje jeden z nejúspěšnějších věrnostních programů – Tesco Clubcard – prozradí Lucie Šoulejová z TESCO.

Jak efektivně sledovat či nesledovat své výdaje a příjmy, abychom měli bohatý a bezstarostný život? Na to odpoví Tomáš Zdražil z BudgetBakers.

Kompletní přehled řečníků, kteří na konferenci Digitální peníze vystoupí:

Na webových stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program.

skoleni_4_3

Více informací o konferenci a registrační formulář najdete na webových stránkách konference Digitální peníze.

Partnery konference jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika a Visa. Mediálními partnery jsou Bankovnictví a CardMag. Akce se koná za podpory České bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Autor článku

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, specializuje se na finanční produkty, dluhovou problematiku a oblast dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).