Hlavní navigace

Měšec.cz vás zve na odbornou konferenci Digitální peníze

Dalibor Z. Chvátal

Nejnovější trendy ve finančních službách, ukázky z praxe, zkušenosti odborníků i tipy na obranu proti online podvodům zazní na konci dubna na odborné konferenci Digitální peníze.

Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Toto je PR text.

Možná si ještě vybavujete doby, kdy jsme ještě posílali peníze přes poštu, vyzvedávali si výplaty v účtárně a stáli hodinové fronty v bankách. Ale to už je dávno pryč. Dnes nakupujeme na internetu a platíme kartou jako o život. A ani to není dostatečně rychlé, jde to i svižněji. Uhradit objednávku na jedno kliknutí přes mobil a přitom stále bezpečně… To je sen. Nebo budoucnost?

Seznamte se s nejnovějšími trendy ve finančních službách. Už ve čtvrtek 27. dubna na konferenci Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz.

Vaše připomínky z loňské konference jsme brali vážně. Proto letošní ročník bude hlavně o praxi a zkušenostech, jak něco funguje, a ne jak by to bylo krásné, kdyby to fungovalo. Dozvíte se také to, že kromě skupiny slušných klientů a seriózních poskytovatelů služeb existuje i další skupina osob, která chce tu první či druhou obelstít a má na to sofistikované metody, říká šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Z. Chvátal, který bude celou konferenci moderovat.

O čem se bude na konferenci například mluvit?

ČR je v bezkontaktních platbách na špici. Vytlačí u nás platební technologie hotovost? O tom bude mluvit Marcel Gajdoš z Visa.

Michal Čarný z MasterCard Europe předpovídá konec všem slevovým kupónům, kartičkám a voucherům. Protože budoucnost slev se obejde i bez nich. Vše bude digitální.

Martin Vurm z PwC Česká republika seznámí účastníky konference s technologickými inovacemi na trhu s finančními službami. Uvede i příklady úspěšných evropských FinTech.

Jak je možné se při platbách na internetu obejít bez účtů a bank? To ukáže Lukáš Hurych z Twisto Payments.

Co v praxi přináší „zapamatovaná karta“? Michal Bilka ze Slevomatu bude prezentovat konkrétní data.

Jan Kolouch z Policejní akademie České republiky v Praze na příkladech ukáže nejčastější finanční podvody na internetu i způsoby, jak se jim bránit.

Jak funguje jeden z nejúspěšnějších věrnostních programů – Tesco Clubcard – prozradí Lucie Šoulejová z TESCO.

Jak efektivně sledovat či nesledovat své výdaje a příjmy, abychom měli bohatý a bezstarostný život? Na to odpoví Tomáš Zdražil z BudgetBakers.

Kompletní přehled řečníků, kteří na konferenci Digitální peníze vystoupí:

Na webových stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program.

Tip Měšec I. fáze daně

Více informací o konferenci a registrační formulář najdete na webových stránkách konference Digitální peníze.

Partnery konference jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika a Visa. Mediálními partnery jsou Bankovnictví a CardMag. Akce se koná za podpory České bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).