Hlavní navigace

Názor k článku Hypotéky v roce 2019: Co se děje s úroky, jsem ještě nezažil, říká expert od Pražský pravičák - Je li to z obecních peněz tak to...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 8. 2. 2019 12:44

    Pražský pravičák (neregistrovaný) 141.228.106.---

    Je li to z obecních peněz tak to znamená že je to z našich daní. Vůbec nevím proč bych měl dotovat bydlení nějakých vidláků, jestli si chtějí dobře bydlet ať si na to vydělají sami.
    Připadá mi že daně se platí jenom v Praze, jsou tam velké firmy a zaměstnanci kteří utrácejí a tím platí spotřební daně a živí zbytek státu. Na vesnici je každý druhý na podpoře ale maká načerno za peníze na ruku, má chalupu auto, životní náklady nula nic protože jsou pořád doma a je jim líto dát dvacet korun v obchodě, čerpají obecní peníze a dotace jak se dá (v Praze obvykle žádnou dotaci nedostanete) a ještě nadávají na Prahu a pak zvolí Zemana a Okamuru a podobné podřadné populisty.
    Jezdím pravidelně do jednoho buranova u Hradce Králového a tam jsou všichni škrti, nosej oblečení od vietnamců, jediný o čem se bavěj jsou slevy v místní sámošce, nadávaj že vstupný na hrad zdražilo na padesát korun, v hospodě kam jdou jednou za rok dávají dýško korunu, knížky si nekupujou ale půjčujou z knihovny co jim tam postavili za moje daně, přitom mají dům, byt v paneláku a dvě auta ale pořád se tvářej jako že nic nemaj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).