Hlavní navigace

Názor k článku Hypotéky v roce 2019: Co se děje s úroky, jsem ještě nezažil, říká expert od zeman - To máte pravdu, u nás bydlelo také několik...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 2. 2. 2019 21:13

    zeman (neregistrovaný) 194.228.59.---

    To máte pravdu, u nás bydlelo také několik hnědočechů ve dvou domech, potom přišla privatizace bytů, byty koupili za cca 30-50tisíc, do roka to to všichni prodali za cca 1mil-2mil, pouze jeden z nich si koupil dům, ostatní dostali v Plzni obratem další nájemní byt. Myslím, že jednou budeme ještě rádi za naše hodné hnědočechy, které za minulého režimu dali do latě. V UK jsem viděl africkou a muslimskou variantu obyvatel, párkrát jsem viděl ubodaného člověka v autobusu, tak jsem si říkal zlatá naše menšina. Až sem přijde tahle verbeš, tak potom teprve začne peklo. Ještě že nás chrání naše nízká životní úroveň. Západní svět degeneruje, nejsou si schopni nic manuálně vyrobit nebo postavit. Zvou k nim migranty v naději že něco zachrání, opak je pravdou.

    U nás už nastává stejná situace, v Německu 70procent bydlí v nájmu a 30procent to vlastní, my se brzo dostaneme do stejné situace. Místo, aby mladí zakládali rodiny, tak raději budou splácet auto, jezdit si nechat do thajska honit... a fotit se u toho jabkem. Střední třída nebude, zbude jen 20procentní elita, která bude pronajímat nemovitosti ostatním. Tato elita, pak pozve k nám další refuges, aby ještě více vydělala.

    Tomuto státu chybí základní vojenská služba, aby mladí tak nehulili, naše 4procentí teplá menšina by se tam zase věšela. Větší daň z nemovitosti u nemovitostí bez trvalého bydliště, aby měli kde bydlet, investice do vzdělání, abychom nebyly jen montovna pro NSR and NDR. Zákaz cizincům u nás kupovat nemovitosti pro bydlení. Zdanit naší podnikatelskou elitu, co moc neplatí daně a táhnou to jen pracující chudáci. Zprůhlednit odvod daní jako je to ve Švédsku, nastavit stropy mezi minimální a maximální mzdou. Speciální dohled zvláště u stavebních, energetických nebo farmaceutických firem, které jsou placeny hlavně ze státního rozpočtu, platy těchto firem se vymykají běžnému normálu. Není normální, aby jeden příbuzný co dělá stavbyvedoucího bral 150000 za měsíc a měl každé dva roky nové služební auto, tato firma dělá jen statní zakázky, staví tunely v Praze.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).