Hlavní navigace

Názor k článku Důchodový věk má nová pravidla. Strop na 65 letech je dopředu zralý na odstřel od xf - Zcela okrajově ano. Ale bavíme se o systému....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 1. 2018 20:22

    xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

    Zcela okrajově ano. Ale bavíme se o systému. Z hlediska islámu jsou "nevěřící" povinni platit "věřícím" náboženskou daˇ"dhimna". Za tuto daň považují muslimé, mimo jiné, sociální dávky, důchody atp., které jsou jim povinni (dle koránu) "nevěřící" vyplácet. Ostatně poslechni si, co dnes káží v mešitách v celé západní Evropě.

    Smlouva zvaná „dhimma“ slibuje poddané neislámské třídě zvané „dhimmi“ právo na život, majetek, ekonomickou činnost a náboženskou praxi, výměnou za placení daně zvané „džizija“ (obvykle polovina produkce či příjmů). To vše pod podmínkou zákazu propagace svého náboženství, společenské, právní a politické podřízenosti muslimům, prokazování úcty a zákaz kritizování islámu, jeho proroka a muslimské vlády a podřízenosti islámským zákonům ve sféře občanské a politické. Porušení těchto smluvních povinností a zákazů podléhají trestům různé přísnosti až po trest smrti. Do kategorie „dhimmi“ spadají křesťané, židé a zoroastriáni, jako „lid knihy“. Ostatní jsou kategorií bezvěrců čili kuffarů, s volbou přijmout islám, otroctví nebo smrt. Do té spadá devadesát procent Čechů.

    Tolik také k důchodům pro "nevěřící psy", pokud i v ČR dojde k islamizaci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).