Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Důchodový věk má nová pravidla. Strop na 65 letech je dopředu zralý na odstřel od Ron - No je super, že si politici myslí, že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 1. 2018 11:03

  Ron (neregistrovaný) 85.135.75.---

  No je super, že si politici myslí, že člověk v 65 letech může bezpečně přepravovat třebas lidi v autobuse, nebo dokonce letadle! Klidně si nastoupím i k 75 letému pilotu! Určitě i práce na střechách, nebo se zvířaty kdy člověk už nemá ten postřeh a rychlost je pro tak staré lidi hračkou!!. To potom nechápu, proč v práci nepít? Myslím, že opilý třicátník se rovná svěží pětašedesátník! Myslím si, že by se měli páni politici zamyslet nad tím, kde a jak se peníze vybrané od občanů ztrácejí kolik jich zmizí v naší byrokracií prolezlém státním zřízení.
  V dnešní době lidé raději umřou, než by šli na nemocenskou aby nepřišli o práci, dřou přesčasové hodiny bez nároku na příplatky, nějaké zastání pro pracující prostě neexistuje a odměnou za toto je, že si neodpočinete ani ve stáří, buďto umřete na pracovišti nebo někde pod mostem, kde skončíte bez prostředků!! Já bych byl pro, že kdo v 65 letech vyleze po laně do 5 m tak ať klidně pracuje dál, ale kdo ne, tak ať už jde do důchodu, včetně politiků!! Kdo má potom v těch stařeckých nesmyslech žít?? Jim se to žije s platem a náhradama s řidičem a poskoky!! To vlastně nepoznají, že pracují!! No prostě kocourkov!!!

 • 8. 1. 2018 12:22

  Drlos (neregistrovaný) ---.ip.jes.cz

  Přesně tak !!!! Až se bude pracovat tak jako např. v Německu nebo Rakousku, kde se musí vše dodržovat (normy,předpisy) tak je možné jít v 65 letech. Pracoval jsem v Německu a řeknu Vám, že němečtí dělníci kroutili hlavami jak rychle pracujeme a jak dokážeme huntovat naše těla a zdraví. To co oni udělají za týden tak český zaměstnanec za 3 dny. Je to smutné kam nás dostal systém českého kapitalismu !!!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).