Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Důchodový věk má nová pravidla. Strop na 65 letech je dopředu zralý na odstřel od Zuzana 52 let. - Statistika je lživě vypracována. To ví jak ti...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 1. 2018 13:24

  Zuzana 52 let. (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Statistika je lživě vypracována. To ví jak ti co ji vydali, tak i ti co si ji zadali k vypracováni. Průměrný věk dožití je 79 let a tento průměr nám zvedají nynější důchodci, respektive lidé, kteří pracovali ještě za komunistů, tedy většinu svého pracovního života. Délka života naopak klesá. Důvody víte všichni. Odchod do důchodu by měl být tedy v 59,29 letech. Ženy cca o 5 let dříve. Protože je všem známo ( ať mi muži prominou) že ženy vyspívají dříve, a mají dvě zaměstnání. bez ohledu na to, zda mají jedno nebo 3 děti. Domácnost zabere i těm línějším minimálně 3 hodiny denně. A připravují budoucí generaci. Zajišťují státu, nejen děti, ale i své drahé polovičky. Kde by byla většina mužského pokolení, bez žen?
  A tak zůstává jen otázka, proč si necháváme tyto lži líbit? Proč prostě jim to neřekneme jinak, než jen na těchto stránkách. Protože jsme Češi. Stále se budeme nechávat ovládat hlupáky a zloději. Stále se necháme rozkrádat. Nové je jen to, že říkáme své názory anonymně. Protože i to vysedávání a reptání u pivečka nám zakázali. Proč si myslíte, že nám zakázali kouřit v hospodách? Že by kvůli našemu zdraví? Hloupost. Důvod je zřejmý.

 • 8. 1. 2018 14:34

  ochtl (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  tak ted jste mě rozstřelila,protože ženy vyspívají dříve a mají de zaměstní?zajímavé,a proto mají muží dřít o 5 let déle,a co tedy říkáte na to, že ženy se naopak dožívají vyššího věku,takže chlap kteří dřív umře má dělat déle a žena která žije déle má pracovat kratší dobu,hmm ach ta spravedlnost,..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).