Hlavní navigace

Názor k článku Cestování do Severní Koreje z finančního pohledu od Cestovatel - Děkuji za zajímavý článek, do této země se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 10. 2015 19:03

  Cestovatel (neregistrovaný) 81.91.218.---

  Děkuji za zajímavý článek, do této země se asi nikdy nebudu mít možnost podívat se.
  Informační hodnotu článku však dle mého názoru značně snižují informace, které si na rozdíl od Severní Koreje mohu nejen ověřit, ale mám opakovanou zkušenost. Jedná se o informaci o ceně pronájmu auta v městě Dubaj, kdy cenu přibližně 5 tisíc korun za tři dny považujete za dobrou cenu.
  Na kterémkoliv internetovém vyhledavači pronájmu aut však lze zjistit (a následně i přímo objednat a zaplatit) pronájem auta na 3 dny od cca 500Kč na osobu za malé auto, od 600Kč pak u většího auta pro 5 osob.
  Jako příklad uvádím např. www.rentalcars.com nebo www.arguscarhire.com, kde je pětimístný Opel Corsa nebo Ford Focus nebo Chevrolet Aveo nabízen za cenu pod 600Kč na den, tj. 1800Kč za tři dny. Je sice možné, že jste měli mimořádnou smůlu a vůz si skutečně pronajali za 5000Kč. Pokud však tuto informaci doplníte svým názorem, že to je dobrá cena, tak nevím, nakolik mám věřit dalším Vašim poznatkům.
  "Přibližně 5 tisíc korun za tři dny (poslední dva dny jsme strávili v Dubaji bez auta) tak byla dobrá cena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).