Spočítejte si...

Zavřít

Nabídka na nejlevnější energie trvá do 30. dubna

lednové aktualitě jsme vás informovali, že se několik desítek tisíc českých domácností rozhodlo změnit svého dodavatele energií a zúčastnit se akce „Chci výhodnější energie“. Tuto aukci nakonec vyhrála společnost Europe Easy Energy. O tom, co čeká domácnosti a jak bude probíhat přestup jsme vás informovali v článku „Aukci na nejlevnější energie vyhrála Europe Easy Energy. Co bude dál?

Pokud jste se do kampaně nezaregistrovali, ale přesto máte zájem o možnou nabídku výhodnějších energií, máte ještě možnost. Vzhledem k tomu, že některé domácnosti se rozhodly tuto nabídku nevyužít, uvolnily tak místo případným náhradníkům. Do webového formuláře zadáte své údaje a uvidíte nabídku úspor.  O jejím přijetí se můžete rozhodnout do 30. dubna. Pokud se rozhodnete pro změnu dodavatele, stačí vyplnit přechodový formulář, na který se prokliknete ze stránky s nabídkou. Nový dodavatel s vámi pak vyřídí všechny formality potřebné k uzavření smlouvy, vysvětluje Lukáš Zelený, vedoucí právního oddělení dTestu.

Pojišťovna Generali hledá další nejhorší výmol na českých silnicích Pražané využívají taxi téměř výhradně pro osobní účely, rozhodující je pro ně cena        
V.P.
V.P. (neregistrovaný) ---.zl.gin.cz
12. 4. 2016 15:14 Nový

Nabidka sice trva, ale ...

celé vlákno

... nikde neni dostupny nahled smlouvy, jeji presne zneni
... na tzb-info kalkulace dle stejnych podminek dava i u 3E levnejsi sazbu
... na e-mailu energie@dtest.cz neodpovidaji

Takze za mne zaver - nepruhledne vyberove rizeni. A akvizice 3E Bohemia Energy jeste tomu dodava punc verohodnosti.

zakyn
zakyn (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
14. 4. 2016 17:35 Nový

Re: Nabidka sice trva, ale ...

celé vlákno

smlouva je k nahledu ve 3. kroku pred odeslanim dat - neni se ceho bat. standardni smlouva eee + dodatek ktery z toho dela beznou nesmejdskou smlouvu.

pokud jde o cenu, tak elektrina na nic, ale plyn o 1/3 levnejsi nez cokoliv na tzbinfo

E.E.E.=BOHEMIA ENERGY
E.E.E.=BOHEMIA ENERGY (neregistrovaný) 192.168.1.---
12. 4. 2016 17:43 Nový

DĚKUJEME, ODCHÁZÍME

celé vlákno

Vzhledem k tomu, že jsme u Bohemia Energy, kteří nenechají svobodně zákazníka přejít k jiné firmě, tak k Europe Easy Energy=Bohemia Energy nejdeme, ale počkali jsme si dva roky, abychom mohli odejít bez pokuty. Kdo má smlouvu na 10 let, tak si teda počká.

Marek
Marek (neregistrovaný) 185.100.86.---
15. 4. 2016 13:17 Nový

Re: DĚKUJEME, ODCHÁZÍME

celé vlákno

OK, takže jednou remcáte jako zákazník BE a hnedka o příspěvek níže se zas vydáváte za klienta EEE? ..je to poznat z Vaší IP adresy. Asi Vás jen štve, že nabízejí lepší ceny.

Z.D.
Z.D. (neregistrovaný) 192.168.1.---
12. 4. 2016 20:13 Nový

Utajená smlouva

Požádal jsem EEE o znění smlouvy. Požádal jsem slušně, i s uvedením svého účastnického čísla. Napsali, že ji dostanu, až odklikám formulář.
Tak nejspíš neodklikám ...

Honza
Honza (neregistrovaný) 185.100.87.---
14. 4. 2016 13:48 Nový

Re: Nabídka na nejlevnější energie trvá do 30. dubna

Do akce od dtestu jsem byl přihlášený hnedka od začátku, výhra EEE ve mě vzbuzovala několik otázek, ale s příchodem finální nabídky a roční úspory kolem 4,5tisíce, je ve mě hnedka potlačila a tuto roční akci jsem jim potvrdil. To, že je v současné době vlastníkem BE je pro mě na druhé koleji. Jsem toho názoru, že BE se naopak bude snažit být v útlumu, aby aukce nepřišla o zbytečné množství přihlášených, v podstatě jsou to nyní i její zákazníci a byla by tak jen proti sobě a to je hloupost. Nebál bych se toho.