Hlavní navigace

Fotbal a digitální vysílání

Sdílet

Ve fotbalové příloze na serveru DigiZone.cz naleznete spoustu užitečných rad a informací týkajících se digitálního přenosu fotbalového šampionátu.

Volné přenosy v HDTV

Britská veřejnoprávní televize BBC nabídne jako jediná v Evropě volně šířené televizní přenosy z MS 2006 ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). To je vhodné zejména pro domácí kina, LCD televizory a všechny typy velkoplošných obrazovek.

Doplňkové služby k šampionátu

Televizní stanice připravují k fotbalovému šampionátu i speciální teletextové a internetové stránky, mobilní operátor T-Mobile nabídne zkrácené videoreportáže, textové a obrazové zpravodajství přímo z dějství mistrovství. Česká televize se společností Radiokomunikace, v jejímž pozemním digitálním multiplexu A vysílají programy ČT 2 a ČT 4 Sport, zprovozní speciální informační telefonní linku k FIFA World Cup 2006.

Digitální novinky

HDTV, DVB-H, VoD, UMTS, IPTV a další nové způsoby příjmu televize přináší článek o digitálních novinkách fotbalového šampionátu.

Jak přijímat digitální vysílání

Analogová a digitálním nabídka sportovních programů, které se budou věnovat MS 2006 ve fotbale, se dramaticky liší. Zatímco divák odkázaný pouze na analogový příjem čtyř českých televizí bude závislý pouze na přenosech, které zařadí program ČT 2, domácnosti vybavené digitálním přijímačem si budou moci vybírat z široké škály televizních stanic.

Můžete si vybrat ze tří způsobů příjmu digitálního vysílání: zemského, kabelového a satelitního. Také Internet přináší možnost digitálního vysílání.
Digizone.cz - obchod - logo
Chcete-li sledovat MS ve fotbale v digitální kvalitě, kupte si některý z velkého výběru přijímačů pro digitální vysílání v internetovém obchodě na DigiZone.cz.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).