Hlavní navigace

Zeptejte se odborníků v naší Poradně

29. 9. 2003
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Nevěděli jste si rady s nějakým finančním problémem a neměli jste se na koho obrátit? Ode dneška máte jedinečnou možnost zeptat se přímo odborníků. Měšec pro vás totiž připravil novou službu "Poradna".

Od dnešního dne na Měšci najdete novou stálou rubriku Poradna. Díky ní budete mít jedinečnou možnost položit jakýkoliv dotaz odborníkům z finančních institucí.

Každý týden bude věnován jinému tématu a každého tématu se ujme jiný odborník. Do konce roku by se tak na Měšci mělo postupně vystřídat celkem dvanáct Poraden.

Dnes začínáme životním pojištěním a k dispozici vám během tohoto týdne bude Ing. Petr Procházka, ředitel úseku životního pojištění Pojišťovny České spořitelny. V příštím týdnu přijde na řadu pojištění domácnosti, kterého se ujme tisková mluvčí Pojišťovny UNIQA, Ing. Eva Svobodová. Postupně takto probereme hlavní finanční hity podzimu v čele se stavebním spořením.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o on-line rozhovor a že povaha některých dotazů může být velice složitá, odpovědi zpravidla nebudou přicházet okamžitě. Rytmus odpovědí bude plně v rukou jednotlivých expertů s tím, že všechny dotazy budou zodpovězeny nejpozději jeden den po oficiálním ukončení Poradny.

Svůj dotaz můžete přidat pomocí jednoduchého formuláře. Když při jeho zadávání uvedete svou e-mailovou adresu a zaškrtnete volbu Posílat reakce, dostanete ve chvíli, kdy bude otázka zodpovězena, na tuto adresu upozornění. Zároveň můžete v seznamu všech dotazů zvolit Sledování všech nových příspěvků. V takovém případě budete mít aktuální přehled o tom, co se v dané Poradně děje.

Jak již bylo řečeno, jedné Poradně bude věnován jeden týden. Během oněch sedmi dnů budete moci posílat dotazy k danému tématu a dostanete na ně odpověď. Pak se Poradna přesune do archívu ke svým starším kolegyním, kde vám bude i nadále k dispozici, ovšem jen ve statické podobě – na nové otázky už se odpovídat nebude.

Seznam všech poraden na Měšci naleznete na adrese /poradna/. K Poradnám se však dostanete i jinými způsoby: buď linkem z titulní strany a nebo je najdete v horním rozbalovacím Menu pod položkou Nástroje.

skoleni_27_5

Věříme, že si naši novou službu oblíbíte a že se stane užitečným nástrojem pro Vaši orientaci ve světě osobních a rodinných financí.

Jak se vám líbí naše Poradna? Jaká témata byste v ní uvítali? Napište nám do redakce!

Anketa

Jak se vám líbí naše nová Poradna?

83 %
17 %
0 %
0 %
Odpovědělo 24 čtenářů.

Autor článku

Autor je výkonným ředitelem společnosti Internet Info, s.r.o. Je absolventem FF UK Praha. Profesně se věnuje marketingu, internetovému prostředí a financím.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).