Hlavní navigace

Zeptejte se odborníků v naší Poradně

Ján Simkanič

Nevěděli jste si rady s nějakým finančním problémem a neměli jste se na koho obrátit? Ode dneška máte jedinečnou možnost zeptat se přímo odborníků. Měšec pro vás totiž připravil novou službu "Poradna".

Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Od dnešního dne na Měšci najdete novou stálou rubriku Poradna. Díky ní budete mít jedinečnou možnost položit jakýkoliv dotaz odborníkům z finančních institucí.

Každý týden bude věnován jinému tématu a každého tématu se ujme jiný odborník. Do konce roku by se tak na Měšci mělo postupně vystřídat celkem dvanáct Poraden.

Dnes začínáme životním pojištěním a k dispozici vám během tohoto týdne bude Ing. Petr Procházka, ředitel úseku životního pojištění Pojišťovny České spořitelny. V příštím týdnu přijde na řadu pojištění domácnosti, kterého se ujme tisková mluvčí Pojišťovny UNIQA, Ing. Eva Svobodová. Postupně takto probereme hlavní finanční hity podzimu v čele se stavebním spořením.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o on-line rozhovor a že povaha některých dotazů může být velice složitá, odpovědi zpravidla nebudou přicházet okamžitě. Rytmus odpovědí bude plně v rukou jednotlivých expertů s tím, že všechny dotazy budou zodpovězeny nejpozději jeden den po oficiálním ukončení Poradny.

Svůj dotaz můžete přidat pomocí jednoduchého formuláře. Když při jeho zadávání uvedete svou e-mailovou adresu a zaškrtnete volbu Posílat reakce, dostanete ve chvíli, kdy bude otázka zodpovězena, na tuto adresu upozornění. Zároveň můžete v seznamu všech dotazů zvolit Sledování všech nových příspěvků. V takovém případě budete mít aktuální přehled o tom, co se v dané Poradně děje.

Jak již bylo řečeno, jedné Poradně bude věnován jeden týden. Během oněch sedmi dnů budete moci posílat dotazy k danému tématu a dostanete na ně odpověď. Pak se Poradna přesune do archívu ke svým starším kolegyním, kde vám bude i nadále k dispozici, ovšem jen ve statické podobě – na nové otázky už se odpovídat nebude.

Seznam všech poraden na Měšci naleznete na adrese /poradna/. K Poradnám se však dostanete i jinými způsoby: buď linkem z titulní strany a nebo je najdete v horním rozbalovacím Menu pod položkou Nástroje.

 dan_z_prijmu

Věříme, že si naši novou službu oblíbíte a že se stane užitečným nástrojem pro Vaši orientaci ve světě osobních a rodinných financí.

Jak se vám líbí naše Poradna? Jaká témata byste v ní uvítali? Napište nám do redakce!

Anketa

Jak se vám líbí naše nová Poradna?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).