Hlavní navigace

Názor k článku Slepec musel čtyřikrát k Ústavnímu soudu, aby neplatil to, co má zdarma od Pavel P. - U nás už se pomalu přestávám divit i...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 3. 2019 18:37

  Pavel P. (neregistrovaný) ---.starnet.cz

  U nás už se pomalu přestávám divit i těm největším šílenostem. Úřadům nepřijde divné, když slepý, hluchý, chromý a plešatý postupně prohlásí: "Až všichni čtyři uvidíme a uslyšíme vlak, tak mu ruku v ruce poběžíme vstříc tak rychle, že nám všem budou vlát vlasy ve větru ..."
  Dopravních podniků velkých měst se moc nebojím, protože v Praze jsem nebyl už skoro dvacet let a do nejbližšího krajského města jezdím zásadně autem. Ovšem člověk nikdy neví.
  Pro příklad nemusím chodit daleko, stačí když si vzpomenu na svou matku, léta invalidní a nyní již starobní důchodkyni. Loni u nás zazvonil policista s dotazem, zda předloni prodávala kov ve sběrně surovin na druhém konci republiky, neboť její jméno i s číslem občanky figuruje v seznamu. Seznam je sice evidentně falešný, ale prověřit se to musí, protože jde o podvody za několik milionů.
  V daném místě matka jednou byla, v roce 1984 v rámci dovolené. A číslo OP, tak to asi uniklo z call centra banky, protože nikdo jiný - tedy krom místní pošty a volební komise - její občanku nikdy neviděl.
  Člověk se prostě může zamotat do případu o kterém nic neví a ani vědět nemůže. V Absurdistánu se může stát cokoliv ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).