Hlavní navigace

Názor k článku Parazitům (OSVČ) povinně datovou schránku nebo elektronický podpis! od Milan - Je vidět že to politici dobře zvládají! A...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 3. 2013 15:32

  Milan (neregistrovaný) 86.61.249.---

  Je vidět že to politici dobře zvládají! A co že to tak umí? No přece oblbovat normální pracující lidi. Před časem předseda vlády VŠ nynější europoslanec veřejně prohlašoval že všichni podnikatelé jsou zloději. Po pár letech už se to specifikovalo tak že největší zloději jsou živnostníci!! Ti co rozkrádají miliony a víc pod záštitou evropských dotací atd. Ti jsou páni podnikatelé a pokud na ně něco praskne tak jim dáme amnestii ať jim neubližujeme.
  Ale na Ty "parazity" si musíme došlápnout všemi možnými prostředky, naházíme je všechny do jednoho pytle a předhodíme je těm hodným zaměstnancům jako největší nepřítele lidi. Kdepak jsem to asi už slyšel. Co na tom že po státu chtějí jen to aby je nechal žít,produkují DPH a sociální a zdravotní za zaměstnance.
  Jen přeji těm všem poctivým zaměstnancům aby je ten "parazit" nemusel propustit a oni se nedostali do péče státu respektive ÚP a ten je neposlal uklízet psí exkrementy po pejscích sociálně slabších občanů kteří nikdy nepracovali, pracovat nebudou a nakonec když se nenechají zaměstnat dostanou větší důchod jak ten parazit" OSVČ a kdejaký zaměstnanec.
  A poučení které z toho všeho plyne? Nenechte se oblbovat politiky stejně Vás vysají ať jste OSVČ nebo zaměstnanec, teď je to DS a za chvíli si vymyslí nějakou jinou fičůrku aby dostali peníze z těch "rozmazlených" zaměstnanců. Vlastně né to už začalo, budou si povinně platit soukromé penzijní fondy! Tak jen víc takových "maličkostí" do diskuzí ať se schovají ty velké podfuky. Jen se podívejte na to kdo a kolik přispívá do státního rozpočtu z těch velkých nadnárodních kolosů které nás přišly rádoby "zachránit" je ale fakt že mají DS alespoň jejich pobočky pokud tady ještě jsou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).