Hlavní navigace

Názor k článku Jak vypadá schůzka s finančním poradcem od nezávislý finanční poradce - Dobrý večer, četla jsem váš příspěvek a dovolte...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 10. 2007 20:45

    nezávislý finanční poradce (neregistrovaný)
    Dobrý večer, četla jsem váš příspěvek a dovolte mi zcela s Vámi souhlasit. Pracuji jako nezávislý finanční poradce a mohu vybírat z "X" produktů na finančním trhu tzv. ušité klientovi na míru. Prioritou pro mě je klientovi peníze zvýhodnit a ne je z něj vyždímat jak tu bylo několikrát řečeno. Nepracuji ve stylu uzavřít co nejvíce smluv ať mám velký výdělek, ale snažím se mít co nejvíce spokojených klientů, protože spokojený klient mě doporučí a jestliže budou doporučení klienti také spokojeni doporučí mě dál a proto se o peníze z provizí nestarám...prostě přijdou sami a to je to hlavní prioritou dobrého finančního poradce. Pokud mě budou zajímat jen své vlastní finance nikdy nikomu nemohu dobře poradit.
    Bohužel jsme národ nedůvěřivý a proto si mnoho lidí myslí, že se je FP bude chtít hned na první schůzce pojistit....ale to si bohužel pletou s pojišťovacím agentem. Já nikdy nechodím na první schůzku s kufříkem plným smluv vlastně ani na druhou či třetí....vždy rozhodnutí záleží na klietovi. Přece jsou svobodní lidé a mají právo na volbu a pokud se jim do něčeho nechce tak se slušně rozloučí a celá věc je vyřešena. Lidé by se měli naučit používat ústa v pravou chvíli a ne něco podepsat a pak si tu stěžovat.
    Chtěla bych všem nedůvěřivým lidem vzkázat, aby si vyslechly prezentace FP a pak se teprve rozhodovali.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).