Hlavní navigace

Venlan spouští chatovací SIM kartu zaměřenou na chatování ze zahraničí

Sdílet

Telekomunikační společnost Venlan spustila ve středu 6. dubna 2017 nový typ paušálu s názvem ChatSIM, která je určena primárně k využívání chatovacích služeb v rámci světa. ChatSIM podporuje aplikace Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram, BBM, WeChat, QQi, Line, Hike a Kakao.

Pokud budete chtít ChatSIM využít, je potřeba se na webových stránkách společnosti zaregistrovat a zaplatit jednorázový registrační poplatek ve výši 395 Kč. V něm je zahrnuto také poštovné na zaslání SIM karty na vaši adresu. Po jejím doručení pak dobijete kartu kreditem 395 Kč, což činí roční poplatek za využívání služeb.

V takto aktivované službě máte možnost využívat textovou komunikaci s emotikony. Pokud byste chtěli přes internet posílat i obrázky, videa nebo uskutečnit hovor přes tyto aplikace, je potřeba si za poplatek nabít kredity, které následně na tyto varianty využíváte. Kredity jsou k dispozici v těchto variantách:

Kredity Cena
2000 kreditů + bonus 400 kreditů bez poplatku 395 Kč
5000 kreditů + bonus 1000 kreditů bez poplatku 980 Kč
10 000 kreditů + bonus 2000 kreditů bez poplatku 1960 Kč

Následně se kredity strhávají za vyčerpané MB dle zón, do kterých spadají jednotlivé země. 1 MB tak může mít hodnotu 50 kreditů (například v Ekvádoru), ale i 750 kreditů (například ve Vietnamu).

Seznam zemí, ve kterých můžete službu v rámci ročního paušálu využít, včetně seznamu jednotlivých zón, je k dispozici na webových stránkách společnosti.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).